Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ital Car, spol. s r.o.Praha

Kvalitní produkty z oblasti auto-moto vám nabídneme za příznivé ceny. Poskytujeme možnost uhradit kurzovné na splátky. Myslíme na všechny a proto pro Vás máme připravenou exkluzivní slevu pro matky samoživitelky. Garantujeme kvalitu při prodeji levných autodílů. Vyberte si u nás použitý náhradní díl pro váš automobil za příjemnou cenu. V našem pneuservisu naleznete širokou nabídku pneumatik. Jsme prodejci kvalitní autokosmetiky. Pro naše zákazníky jsme připravili prodej motorové nafty. Myslíme na naše zákazníky a tak jsme pro ně připravili další službu, a to provoz mycí linky. Rozvoz motorové nafty vlastní cisternou vám zajistíme i do vaší firmy. Mezi naše služby patří pravidelné prohlídky. S naším automatickým ovládáním spojky budete moci vaši spojku ovládat o něco komfortněji. Vaše vozidla detailně zkontrolujeme v rámci stk. Organizujeme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Odborně vás připravíme na opakování opravné zkoušky. Poskytujeme zapůjčení bezpečných dětských autosedaček. V naší nabídce je nyní také oprava autoelekroniky. Pro vaše motorové vozidlo nabízíme spolehlivou autodiagnostiku. Poskytujeme prodej kvalitních náhradních dílů na všechny vozy. Provozujeme obchod s náhradními autodíly. Další námi nabízenou službou je prodej hliníkových disků. Ohledně prodeje litých disků se podívejte na naši nabídku. Zabýváme se prodejem ocelových disků. Součástí našeho zboží jsou také špičkové plechové disky. Provádíme dopravně psychologické testy pro řidiče. Využijte možnosti našich kondičních jízd a už se na silnici nemusíte bát. Zakoupit u nás můžete lakovací materiál.

Kontaktní údaje:

Sudoměřská 1293/32
13000 Praha

 
Telefon: +420222717273
E-mail: italcar@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autoškola Kateřina Tancerová

Naší specialitou je nabídka kvalitních služeb v oblasti auto moto. Garantujeme vám seriozní a kvalitní služby. Máme k dispozici nejmodernější vybavení na trhu. Naše firma na auto-moto služby nabízí ochotný přístup svých zaměstnanců. Co se týče nabídky služeb, naše firma patří mezi ty oblíbené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Trejtnar - AMOS

Vyzkoušejte produkty z nabídky naší firmy v oblasti auto moto. Kvalita našich služeb je na vysoké úrovni. Vyzkoušejte si naši novou službu automatického ovládání spojky (autoclutch). V oblasti auto-moto nabízíme pravidelné prohlídky. Věnujeme se rozvozu motorové nafty vlastní cisternou do firem. Provozní doba naší mycí linky vám bude jistě vyhovovat. V naší provozovně nabízíme k prodeji motorovou naftu. V naší provozovně nabízíme také prodej autokosmetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AUTOŠKOLA - Luboš Vojtíšek

Nechejte se oslovit naší pestrou nabídkou z oblasti auto-moto. Najdete u nás i službu automatického ovládání spojky (autoclutch). Nechávejte si u nás provádět pravidelné prohlídky vašeho vozidla. Motorovou naftu zavezeme i do vaší firmy naší vlastní cisternou. Mezi našimi novými službami nechybí provoz mycí linky. Specializujeme se na prodej motorové nafty. Můžeme nabídnout široký výběr kvalitní autokosmetiky. V naší autoškole máte možnost využít slevy pro samoživitelky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autoškola Krátký

Naše firma se soustředí na nabídku v oblasti auto moto. V našem oboru nabízíme profesionální služby. V kategorii auto-moto nabízíme oblíbené služby. Naše společnost dbá na kvalitu našich auto-moto služeb. Nabízíme Vám výhodnou nabídku přípravy učitelů autoškol. U nás získáte řidičské oprávnění snadno. Nabízíme Vám totiž možnost kurzovného na splátky. V naší autoškole máte možnost využít slevy pro samoživitelky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku