Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Autoškola TáňaZdounky

Jsme společnost se zaměřením na nabídku v oblasti auto moto. Naši klienti oceňují ochotu a lidský přístup našich prodejců. Vyberte si z naší nabídky oblíbených auto-moto služeb. Rádi se pyšníme dobrou cenou našich služeb. Dbejte na své bezpeční a absolvujte u nás kondiční jízdy. Nejrychlejší možnost získání řidičského oprávnění je absolvování našeho rychlokurzu.

Kontaktní údaje:

Zákostelí 262
76802 Zdounky

 
Telefon: +420724095754
E-mail: info@autoskolatana.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autoškola Táňa

Z naší nabídky v oblasti auto moto si určitě vyberete. Ručíme za profesionalitu. U našich služeb nikdy neslevujeme na kvalitě. Rychlost našich služeb je u nás opravdu velká. Statistiky prodejnosti jsou důkazem moderního pojetí. Celoročně naše autoškola provádí kondiční jízdy dle dohody. Zaměřujeme se na pořádání rychlokurzů vedoucích k získání řidičského oprávnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autoškola Táňa

Naše nabídka v oblasti auto moto je opravdu pestrá. Věnujeme se vám a rychle zajitujeme požadované služby. Spokojenost našich klientů je pro nás velmi důležitá, a proto jim poskytujeme pouze kvalitní služby. Naše služby vedené profesionály zaručují vaši spokojenost. Jsme velice seriozní společnost poskytující auto-moto služby. Nabízíme Vám možnost kondičních jízd - přijďte k nám a my Vám se vším rádi pomůžeme. Naše autoškola provádí také rychlokurzy na získání řidičského oprávnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku