Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nebankovní úvěr – bankovní úrok!Celá ČR

Jsme specialisté na nebankovní půjčky a úvěry zajištěné nemovitostí. Naše půjčky jsou určeny pro klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Žádat lze až o 50% tržní ceny nemovitosti! Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti je až do úplného splacení půjčky klient! Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako v bance, tzn. až 20 let! Nenahlížíme do žádných registrů! U podnikatelů nevyžadujeme doložení bezdlužnosti vůči FÚ, SSZ, ZP apod. Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí!

Kontaktní údaje:


10000 Celá ČR

 
E-mail: finance@doubleinformation.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ASC Accounting, s.r.o.

Využijte našich účetních služeb s nízkými cenami a profesionálním přístupem. Nabízíme Vám skutečné účetní poradenství, ne jen prodej našich produktů. Vedení účetnictví u nás je na úrovni. Naši daňoví poradci poskytují odborné služby v oblastech daňového práva. Naše společnost se specializuje na ověřovací zakázky. V situaci, kdy si nevíte rady s daněmi, Vám poradí náš účetní pracovník. Naše auditorské služby se chlubí precizností a profesionalitou. Jsme jedničkou na trhu v oblasti oceňování produktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ernst & Young, s.r.o.

Využijte naše účetní služby. Naše společnost Vám nabízí expertní poradenství. Naše společnost je ta pravá, pokud potřebujete poradit v oblasti daní. Naše společnost se specializuje na ověřovací zakázky. Transakční poradenství je samozřejmou součástí našich odborných služeb. Jsme jedničkou na trhu v poskytování právních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alena Pirnerová-daňová evidence

Využijte akční ceny za naše účetní služby. Klienti naší společnosti svěřili svou daňovou evidenci profesionálům. Kdykoli vám dokážeme svoji serioznost a věrohodnost. Poradenství Vám poskytujeme v rámci našich četných služeb. Nabízíme pomoc s vedením účetnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HFS, s.r.o.

Lidé jsou hlavní devizou naší banky. Osobní účty zřídí naši bankéři na základě podpisu smlouvy na našich pobočkách. Naše půjčky a úvěry jsou dostupné všem. Naše společnost nabízí výhodné podnikatelské účty. Půjčky vyřídíte na pobočce, nebo z pohodlí Vašeho domova. Pomůžeme Vám vybrat si ten nejvýhodnější spořící účet. Kreditní karty vám umožňují nakupovat teď hned, bez nutnosti vlastních finančních prostředků. Objednejte si transparentní účet u naší firmy a zvyšte Vaši důvěryhodnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku