Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nebankovní úvěr – bankovní úrok!Celá ČR

Jsme specialisté na nebankovní půjčky a úvěry zajištěné nemovitostí. Naše půjčky jsou určeny pro klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Žádat lze až o 50% tržní ceny nemovitosti! Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti je až do úplného splacení půjčky klient! Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako v bance, tzn. až 20 let! Nenahlížíme do žádných registrů! U podnikatelů nevyžadujeme doložení bezdlužnosti vůči FÚ, SSZ, ZP apod. Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí!

Kontaktní údaje:


10000 Celá ČR

 
E-mail: finance@doubleinformation.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Credit Management, a.s.

Patříme k předním firmám na trhu, které poskytují pohledávkové služby. Naše firma a její tým spolehlivých odborníků zajišťují pro zákazníky i poradenství. Jsme velice ochotnou firmou v oblasti likvidací. Věnujeme se poskytování finanční pomoci. Naše firma je velice diskrétní. Ve vymáhání pohledávek patříme ke špičce na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Účetnictví Ing. Dagmar Nejedlá

Postaráme se Vám i o zajištění účetních služeb. Jsme firma, na kterou se můžete spolehnout při vyřizování daňového přiznání. Neztrácejte čas s vedením daňové evidence, svěřte ji našim odborníkům. Naši klienti u nás využívají také služeb daňového poradenství. Účetní služby poskytované naší firmou jsou vždy seriozní. Zpracujeme Vaše mzdy pomocí naší mzdové agendy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ernst & Young, s.r.o.

Využijte naše účetní služby. Naše společnost Vám nabízí expertní poradenství. Naše společnost je ta pravá, pokud potřebujete poradit v oblasti daní. Naše společnost se specializuje na ověřovací zakázky. Transakční poradenství je samozřejmou součástí našich odborných služeb. Jsme jedničkou na trhu v poskytování právních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Comec audit, s.r.o.

Nabízíme výhodné účetní služby pro každého. Naše společnost se primárně snaží zajistit kvalifikované odborníky pro poskytování služeb v oblasti poradenství. Klientům zajišťujeme vedení účetnictví. Můžete u nás využít i služeb daňového poradenství. Rádi vás přijmeme a poskytneme naše kvalitní služby. U nás můžete čerpat znalosti, které v účetnictví máme. Poskytujeme výhodné ověřovací zakázky pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku