Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Elkosat servis a prodejMěsto Touškov

Prodej a montáže satelitů, antén, kompletní instalace a poradenství.Opravy domácích elektrospotřebičů ,pračky, myčky, kávovary. skylink,cs link,Electrolux, Zanussi, Aeg, Bosch, Siemens, Baumatic, Ardo. Plzen,sever,západní čechy.

Kontaktní údaje:

Líštanská 428
33033 Město Touškov

 
E-mail: elkosat@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Plotry MT

Naše společnost se specializuje na provoz špičkového elektroservisu. Přicházíme s širokými odbornými znalostmi. Naší prvotní nabídkou je serióznost. Vše zařídíme rychle a spolehlivě. Naše pobočka poskytující servis elektra je mezi zákazníky velmi vyhledávaná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CORADIA, s.r.o.

Naše firma je Vám k dispozici v oblasti komunikační techniky. Specializujeme se na prodej komunikační techniky, která splňuje normy. Vybereme pro Vás telefon dle Vašich potřeb. Specializujeme se na prodej kvalitních hands-free. Nabídneme Vám kvalitní baterie. Nabízíme široký výběr GPS pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Atronico

Zabýváme se prodejem nových a použitých mobilních telefonů značky Apple. Nabízíme i servis těchto telefonů, máme mnoho let zkušeností a jsme v tom odborníci, na které se můžete spolehnout. Prodejnu a servis máme v Plzni (Tylova 726/19, 301 00 Plzeň 3).

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Elkosat - Jan Koptík

Jsme firma, která se zaměřuje na elektroservis. Možnost servisu našeho zboží je samozřejmou součástí naší nabídky. Využijte naší nabídky na bezkonkurenční servis pračky. Přijďte si k nám vybrat z mnoha druhů myček. Kvalitní a rychlý servis vysavačů najdete u nás. Zajistíme pro vás kvalitní a levný servis vaší trouby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku