Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Elkosat servis a prodejMěsto Touškov

Prodej a montáže satelitů, antén, kompletní instalace a poradenství.Opravy domácích elektrospotřebičů ,pračky, myčky, kávovary. skylink,cs link,Electrolux, Zanussi, Aeg, Bosch, Siemens, Baumatic, Ardo. Plzen,sever,západní čechy.

Kontaktní údaje:

Líštanská 428
33033 Město Touškov

 
E-mail: elkosat@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mikro DTP, s.r.o.

Dodáváme také prvotřídní zboží pro kancelář a obchod za dobré ceny. Naše výrobky v oblasti kancelářské a obchodní techniky splňují normy té nejvyšší kvality. Rychlost a kvalitu poskytovaných služeb v oblasti prodeje kancelářské a obchodní techniky naši zákazníci hodnotí pozitivně. Serióznost profesionálního týmu při prodeji elektra, mobilů a počítačů hodnotí klienti velmi kladně. Jsme společnost na prodej kancelářské a obchodní techniky, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Nabízíme široký sortiment zboží včetně etiket. Vybereme pro vás ty nejvhodnější barvicí pásky podle vašich potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Plotry MT

Naše společnost se specializuje na provoz špičkového elektroservisu. Přicházíme s širokými odbornými znalostmi. Naší prvotní nabídkou je serióznost. Vše zařídíme rychle a spolehlivě. Naše pobočka poskytující servis elektra je mezi zákazníky velmi vyhledávaná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Rybař

Odborný elektroservis je další z našich služeb. Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem elektroniky. Našim zákazníkům nabízíme i možnost servisu našeho zboží. Naše firma poskytuje servis praček všech dostupných značek. Využijte naší nabídky servisu myček. Prohlédněte si naši bohatou nabídku sporáků. Náš servis vysavačů je tady pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CORADIA, s.r.o.

Naše firma je Vám k dispozici v oblasti komunikační techniky. Specializujeme se na prodej komunikační techniky, která splňuje normy. Vybereme pro Vás telefon dle Vašich potřeb. Specializujeme se na prodej kvalitních hands-free. Nabídneme Vám kvalitní baterie. Nabízíme široký výběr GPS pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku