Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Elektro, mobily a počítače v krajích:

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Antivirové Centrum, Amenit s.r.o.

Naše firma se zabývá poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Pořiďte si u nás spolehlivý tablet. Poskytujeme profesionální služby spojené s instalací serverů. Naše společnost provádí školení výpočetní techniky. Kvalitní výpočetní techniku a software si můžete pořídit za atraktivní ceny na naší prodejně. Obraťte se na nás, pokud potřebujete nový notebook.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Eliáš

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenství. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. Seriózní jednání je pro nás zásadní. Montáž výpočetní techniky je další z našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Maleček

Z naší velké nabídky komunikační techniky si zaručeně vyberete to nejvhodnější pro vás. Jsme společnost na prodej komunikační techniky, na jejíž serioznosti si zakládáme. Naše prodejna na komunikační techniku je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Potěšíme Vás i prodejem kvalitní komunikační techniky. Realizujeme také konečnou montáž komunikační techniky nakoupeného zařízení. Zajistěte si u nás servis zakoupené komunikační techniky. Nabízíme široký výběr různých typů GPS..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JK - ELTRA, s.r.o.- transformátory

Výroba v oblasti elektro od naší společnosti je zárukou kvalitní práce. Během výrobního procesu držáků dbáme na kvalitní provedení každého kusu. Naše společnost se zabývá výrobou transformátorů. Na naše elektrosoučástky se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na výrobu elektrotechnických součástek. Naši specialisté provádějí opravy průmyslových elektronických zařízení. S našimi výrobky výpočetní komunikační techniky se vám bude pracovat lépe. Nabízíme výrobu kancelářské elektroniky, která zcela splní požadavky klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VISUALCOMM, s.r.o.

Nabízíme našim zákazníkům širokou paletu spotřebičů renomovaných značek. Udělejte svým blízkým radost a darujte jim jeden z našich tabletů. Prodáváme různé druhy sporáků. Naše sušičky vám ušetří práci se žehlením. Prodáváme mrazničky ověřených výrobců. Naše chladničky uchovají Vaše jídlo čerstvé. Sosuředíme svou prodejní činnost na satelitní zboží. Nabízíme výběr z celé řady hraček, které slaví mezi dětmi obrovský úspěch.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

InkTec CZ s.r.o.

Vybavení pro kancelář i obchod zakoupíte v prodejně naší společnosti s širokým sortimentem a výhodnými cenami. Mluví za nás naše znalosti v oboru kancelářské a obchodní techniky. Ochotný personál, vstřícné jednání a rychlost, toho si naši klienti velmi cení. Ochota se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Náš veškerý sortiment z oblasti elektra, mobilů a počítačů splňuje všechny patřičné normy. Záleží nám na Vaší spokojenosti při koupi kancelářského spotřebního materiálu. Zákazníci využívají výhod spojených s nákupem tiskárny a dalšího sortimentu na naší prodejně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IIS Tábor, s.r.o.

Jsme jedna z firem poskytujících kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Cílem je kvalita našeho sortimentu. Garantujeme Vám serióznost jednání. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochotné chování na prodejnách s výpočetní technikou, je pro naší společnost velmi důležité. Díky tomu, že známe své zákazníky v oddělení výpočetní techniky, můžeme jim nabídnout individuální přístup. Náš bezpečný software je zárukou kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Kučera - antény

Přijďte si k nám vybrat praktické elektrospotřebiče. I k náročným zákazníkům přistupujeme mile a s ochotou. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru elektroniky. Náš servis vám poskytne kvalitní pomoc. Pomůžeme vám s montáží vašeho nového zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Etatherm, s.r.o.

Svým klientům také nabízíme prodej elektrotechnického zařízení. Při poskytování našich služeb se můžete spolehnout na rychlé a seriózní jednání. Serióznost jednání vůči našim zákazníkům je pro nás zásadní. Svým zákazníkům poskytujeme kvalitu našeho elektrotechnického zboží. Specializujeme se na kvalitní měřicí a regulační techniku. Zajistíme pro Vás prodej špionážní a odposlechové techniky. Naše firma vám zajistí prodej regulační techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHD - SPEKTRUM, s.r.o.

V rámci výroby v oblasti elektra upřednostňuje naše společnost kvalitu před kvantitou. Nabízíme poctivou výrobu elektro zboží s kvalitními výslednými produkty. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice výroby elektroniky. Poskytujeme servis ve výrobě elektro produktů a seriozní přístup k práci i odběratelům. Plníme vaše přání s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku