Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mikro DTP, s.r.o.

Dodáváme také prvotřídní zboží pro kancelář a obchod za dobré ceny. Naše výrobky v oblasti kancelářské a obchodní techniky splňují normy té nejvyšší kvality. Rychlost a kvalitu poskytovaných služeb v oblasti prodeje kancelářské a obchodní techniky naši zákazníci hodnotí pozitivně. Serióznost profesionálního týmu při prodeji elektra, mobilů a počítačů hodnotí klienti velmi kladně. Jsme společnost na prodej kancelářské a obchodní techniky, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Nabízíme široký sortiment zboží včetně etiket. Vybereme pro vás ty nejvhodnější barvicí pásky podle vašich potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Games shop.cz

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme přístroje pro malé i velké firmy. Nabízíme notebooky jak pro domácnost, tak pro firemní využití. Využijte také výhodných cen našeho hardwaru. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tabletů. U nás získáte kvalitní kopírky za dostupnou cenu. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. Zabýváme se prodejem veškerého sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Nižník - Elvis- Výroba zabezpečovací techniky pro firmy - Výroba kancelářské elektroniky

Zajišťujeme výrobu v oblasti elektra. Náš personál je ke svým zákazníkům vždy maximálně ochotný. Nabízíme několik typů držáků pro nejrůznější využití. Nabízíme výborné zabezpečovací systémy. U nás najdete širokou nabídku elektrosoučástek. Naše společnost se zaměřuje na docházkové systémy. S námi vyřešíte jakoukoli opravu průmyslové elektroniky. O veškeré vaše elektro bude skvěle postaráno v našem servisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Drabina

Ochotně vám poradíme s výběrem elektrospotřebičů. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího tabletu. Vaše domácí práce budou s naším šicím strojem jednodušší. Zaměřujeme se na prodej sporáků. Nabízíme sušičky různých značek. Prodáváme mrazničky různých značek. Prodáváme různé druhy chladniček. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kundrata-ELEKTRO

Montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, projektování. Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení. Nákup, prodej a servis výpočetní techniky. Správa počítačových sítí

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

kupsluchatka.cz

Prodej,půjčovna,servis a opravy sluchátek

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAX MOBILE, s.r.o.

Doporučujeme Vám vyzkoušet naše služby v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme prodej kvalitní výpočetní techniky. Naše autorizované servisní středisko se zabývá mimo jiné servisem počítačů. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky monitorů. Přijďte si prohlédnout sortiment výpočetní techniky a nabídku softwaru na naší prodejně. Námi dodané projektory jsou dostupné pro každého. Herní konzole z naší nabídky přináší zábavu celé rodině. Dodáváme kvalitní síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Mohyla

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jsou zárukou kvality. O naši znalost nabízených služeb se rádi podělíme. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství výpočetní techniky. Kvalita je pro nás prioritní. Garantujeme Vám rychlost dodání. Repasované zboží od nás je také moderní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Etatherm, s.r.o.

Svým klientům také nabízíme prodej elektrotechnického zařízení. Při poskytování našich služeb se můžete spolehnout na rychlé a seriózní jednání. Serióznost jednání vůči našim zákazníkům je pro nás zásadní. Svým zákazníkům poskytujeme kvalitu našeho elektrotechnického zboží. Specializujeme se na kvalitní měřicí a regulační techniku. Zajistíme pro Vás prodej špionážní a odposlechové techniky. Naše firma vám zajistí prodej regulační techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHD - SPEKTRUM, s.r.o.

V rámci výroby v oblasti elektra upřednostňuje naše společnost kvalitu před kvantitou. Nabízíme poctivou výrobu elektro zboží s kvalitními výslednými produkty. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice výroby elektroniky. Poskytujeme servis ve výrobě elektro produktů a seriozní přístup k práci i odběratelům. Plníme vaše přání s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku