Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Elektro, mobily a počítače v krajích:

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nova Lighting, s.r.o.

Zábavní elektrotechnika od nás splňuje předpoklady kvality. U nás najdete kvalitní mixážní pulty pro každého. Nabízíme možnost pronájmu i prodeje nápojových automatů. Svým klientům poskytujeme prodej elektrotechniky. Snadno pro Vás zařídíme i pronájem elektrotechniky. Vyberte si z naší bohaté nabídky elektrotechnických přístrojů pro Vaši diskotéku. Neváhejte si u nás vybrat elektrotechnické vybavení pro Vaše firemní večírky. Zabýváme se i prodejem osvětlení pro zábavní podniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Bernard

Jsme společnost, která se na prvním místě věnuje prodeji klimatizační techniky. Věnujeme se prodeji klimatizační techniky a dokonale známe trendy v této oblasti. Specializujeme se na montáž klimatizační techniky. Náš servis klimatizační techniky je tu pro Vás. Věnujeme se i výrobě klimatizační techniky. Naše klimatizace Vám jsou k dispozici. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky chlazení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Chovaneček, prodej a servis pokladních systémů

Dodáváme také prvotřídní zboží pro kancelář a obchod za dobré ceny. Náš sortiment kancelářské a obchodní techniky splňuje ty nejvyšší kvalitativní normy. Naši zákazníci na nás oceňují rychlost vyřízení. Garantujeme Vám vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Naši pracovníci mají obsáhlé znalosti v oblasti elektra, mobilů a počítačů - nebojte se je oslovit. Naše společnost se specializuje na prodej kancelářské a obchodní techniky. Zařídíme pro Vás servis zakoupeného kancelářského zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Libor Valíček, výpočetní technika

Jsme předními dodavateli služeb v oblasti výpočetní techniky. S námi nakupujte kvalitně, dostupně a rozšiřte své znalosti. Ochota našich zaměstnanců se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Rychlost při prodeji výpočetní techniky z nás dělá vyhledávaného prodejce. Náš obchod se zaměřuje na prodej výpočetní techniky. Využijte náš servis na veškerou výpočetní techniku. Pomůžeme Vám vybrat si u nás tu pravou kancelářskou techniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Setíkovský

Spokojení zákazníci prodejny naší společnosti u nás zakoupili kvalitní vybavení pro kancelář a obchod. Na ochotný personál na našich prodejnách, se můžete kdykoliv obrátit. Jsme dynamická firma zaměřující se na poskytování poradenství při výběru kancelářské a obchodní techniky. Nabízíme své služby v oblasti servisu kancelářské a obchodní techniky. Svým klientům poskytujeme i odborné školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumír Holub

Prodáváme elektrospotřebiče za bezkonkurenční ceny. Kromě elektra vám nabízíme také své znalosti. Až na vlastní kůži vyzkoušíte naši rychlost, nebudete věřit, že je to skutečnost. Přijďte se k nám poradit ohledně spotřební elektroniky. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KalMont

Z našeho bohatého výběru komunikační techniky si zaručeně dokážete zvolit to nejlepší. Odborná montáž komunikační techniky je součástí našich služeb. Náš servis se specializuje na maximální spokojenost zákazníka. Naše telefony představují záruku kvality. V oblasti telekomunikační techniky vám poradí naši odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MICRONIX, spol. s r.o.

Naše komunikační technika vám může výrazně usnadnit život. Naše poradenství v oblasti komunikační techniky je pro naši firmu vizitkou. Jsme firma, na kterou se můžete spolehnout díky našim znalostem v oblasti komunikační techniky Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené komunikační techniky. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli při prodeji komunikační techniky odborné znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Svým zákazníkům nabízíme velkoobchodní prodej komunikační techniky. Zabýváme se prodejem baterií..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jurij Januševskij - webové aplikace

Využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. Máme pro vás širokou nabídku notebooků za skvělé ceny. Využijte naše služby na školení. Široká škála tabletů, kterou nabízíme, vás zajisté osloví. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Poskytujeme ověřené informace při prodeji síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Kovář-prodej audiovizuální elektroniky

Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej elektrospotřebičů. Konečně cenově dostupná a kvalitní elektronika. Využijte naše rady a poradenství. Dbáme na to, aby byly vaše objednávky vyřízeny opravdu rychle. Naše společnost se zaměřuje na maximální spokojenost zákazníka. Na naši elektroniku se můžete spolehnout, splňuje všechny normy. Poskytujeme servis v prodeji spotřební elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku