Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CZC.cz

Nabízíme také komunikační techniku za rozumné ceny. Prodáváme komunikační techniku, která splňuje normy. Naše firma je nejlepší na trhu v rychlosti dodání komunikační techniky. Jsme seriózní firma na prodej komunikační techniky. Pro své zákazníky máme připravenu i výpočetní techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Satria

V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních elektrospotřebičů. Zabýváme se prodejem audiovizuální elektroniky té nejvyšší kvality. Zabýváme se prodejem digitální fotografické techniky různých parametrů. Náš servis se specializuje na spotřební elektroniku. Nabídku satelitů pravidelně rozšiřujeme o nejnovější typy zboží tohoto druhu. Naše tablety jsou ideálním pomocníkem třeba pro surfování na internetu nebo prohlížení fotek. Vyzkoušejte naši spolehlivou elektroniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASKA PRAHA, spol. s r.o.

Spolehněte se, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektrospotřebiče. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. Naše elektronika splňuje všechny požadavky kladené na kvalitní zboží. Na naše satelity se můžete spolehnout. Jsme odborníky na chladničky. Zabýváme se prodejem mrazniček. Naše sušičky jsou nepostradatelným pomocníkem. Dovolíme si tvrdit, že naše sporáky patří k prvním spotřebičům, jimiž je nutno vybavit kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elkosat servis a prodej

Prodej a montáže satelitů, antén, kompletní instalace a poradenství.Opravy domácích elektrospotřebičů ,pračky, myčky, kávovary. skylink,cs link,Electrolux, Zanussi, Aeg, Bosch, Siemens, Baumatic, Ardo. Plzen,sever,západní čechy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elma mar trade, s. r. o.

Zabýváme se také prodejem kvalitního elektrotechnického zařízení. Prodej našich výrobků je založen na serioznosti vůči klientovi. Při poskytování našich služeb se můžete spolehnout na rychlé a seriózní jednání. Zaručujeme Vám znalost našeho zboží. U nás najdete kompletní sortiment měřicí techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

eWay - CRM divize MEMOS Software

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete maximálně spokojení. Notebooky zakoupené u nás jsou zárukou kvalitního obchodu. Potřebujete-li nový software, obraťte se na naše kvalifikované prodejce. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Nabízíme kopírky odpovídající požadavkům našich zákazníků. Zaměřujeme se na výpočetní techniku všeho druhu s možností platby na splátky. S námi seženete nejlepší síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Pavel Holan CSc. - Softstudio

I vy oceníte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Prodejem výpočetní techniky se zabýváme v naší společnosti již dlouho. Na našich prodejnách naleznete široký sortiment notebooků. Naše softwary Vám jsou k dispozici. Jsme specializovaný prodejce v prodeji tabletů. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. Zaměřujeme se na výpočetní techniku všeho druhu s možností platby na splátky. Zaměřujeme se na prodej síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELEKTRA U NÁDRAŽÍ

Naši odborníci mají přehled o novinkách v oblasti elektrospotřebičů. Vyzkoušejte naši spotřební elektroniku, která splňuje normy. Nabízíme kvalitní spotřební elektroniku. Jsme odborníky v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Pračky z naší nabídky, nabízejí možnost volby takového způsobu praní, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Zabýváme se zejména prodejem kvalitních vysavačů. Na naše chladničky se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MobilmaniaX

Rádi Vám vybereme komunikační techniku podle Vašich potřeb. Naše firma na prodej komunikační techniky Vám zaručí opravdu rychlé dodání zboží. Prodáváme vysoce kvalitní komunikační techniku. Naše jednání, které je seriozní a přijatelné ceny vás potěší. Naše společnost, která se zabývá komunikační technikou, má velké znalosti v oboru. Naše komunikační technika splňuje všechny potřebné normy. Poskytujeme i servis komunikační techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Přibyl - Regom

Zprostředkujeme pro Vás prodej elektrotechnického zařízení dle Vašich požadavků. Specializujeme se na prodej kvalitní měřící a regulační techniky. Rádi pro Vás zajistíme prodej špionážní a odposlechové techniky. Jsme připraveni poskytnout vám prvky regulační techniky. Jsme dodavatelem výkonné a kvalitní klimatizace. Svým klientům poskytujeme i odbornou montáž elektrotechnického zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku