Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Elektro, mobily a počítače v krajích:

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HISYS, spol. s r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Na naše poradenství v oblasti výpočetní techniky se můžete spolehnout. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. Naší prioritou je rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Prodejem výpočetní techniky se zabýváme v naší společnosti již dlouho..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kaplan TORAKA

Naší hlavní činností je nákup a prodej elektromateriálů.Věnujeme se velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji.Jsme také schopni navrhovat a připravovat různé druhy elektroinstalací a to včetně,kompletních nn rozvodů,rozváděčů,hromosvodů,svítidel,senzorové techniky a dalších elektro materiálů.Zboží rozvážíme po dohodě se zákazníkem z našeho skladu na místo určení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antény Satelity Lubomír Blažíček

Nabízíme elektro výrobky pro občany i firmy. Můžete se spolehnout, že u nás vyrábíme pouze kvalitní elektroniku. V rámci našich služeb vám ručíme za kvalitu, preciznost i rychlost. Serióznost a ochota jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí v oblasti výroby elektra. Plníme vaše přání s ochotou. Poskytujeme profesionální služby nejen v rámci našeho servisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELSVO - MOST, společnost s ručením omezeným

Úspěchu v oblasti elektro dosáhla naše společnost díky kvalitní výrobě. Audiovizuální elektronika je součástí naší výroby. Zabýváme se profi výrobou elektrotechnických produktů. Specializujeme se na výrobu kancelářské elektroniky. Realizujeme výrobu výpočetní a komunikační techniky na míru. Nabízíme opravy průmyslové elektroniky. Vyrábíme vysoce kvalitní výrobky z oblasti elektroniky. Na naše elektrosoučástky se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Jiříček, šicí stroje

V naší firmě najdete kompletní sortiment elektrospotřebičů za výhodné ceny. Zavazujeme se ke splnění všech přání vedoucích k vaší spokojenosti. U naší firmy na prodej spotřební elektroniky můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Neprodáváme nic, co nesplňuje normy. Díky kvalitě naší elektroniky se k nám zákazníci neustále vracejí. U nás vám poskytneme prodejní služby sortimentu spotřební elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Urbánek

Zajistíme Vám ty nejlepší elektrospotřebiče. Naše poradenství vám pomůže snadněji se orientovat ve spotřební elektronice. Naše firma na prodej spotřební elektroniky je velice seriózní. Naše elektro je díky splňování norem považováno za bezpečný výrobek. Spolehněte se na nás, pomůžeme vám s montáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SODATSW, spol. s r.o.

Provádíme souhrn služeb v oblasti výpočetní techniky. Know-how naší společnosti je zajistit na pultech našeho obchodu kvalitní sortiment výpočetní techniky a současně vysokou úroveň poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky a rádi Vám se vším pomůžeme. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. V rámci výpočetní techniky prodáváme i softwary..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostečka Invest, a.s.

Rádi bychom vám představili naši firmu, která se zabývá prodejem klimatizační techniky. Známe vaše potřeby v oblasti klimatizační techniky a prodáme vám to, co skutečně potřebujete. Zařídíme Vám montáž klimatizační techniky. Svěřte svou klimatizační techniku do rukou zaměstnanců našeho servisu. Neváhejte si domů pořídit naše výkonné klimatizace. K našim nejprodávanějším artiklům patří vzduchotechnika..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Navrátil

Přijďte si k nám vybrat praktické elektrospotřebiče. Zprostředkujeme Vám spotřební elektroniku k Vaší spokojenosti. U nás nenarazíte na zboží, které nesplňuje normy. Nabízíme vám serioznější jednání než konkurence. Dodáme Vaši spotřební elektroniku opravdu rychle. Prodáváme digitální techniku, se kterou pro vás bude fotografování radost. Zabýváme se prodejem satelitů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHD - SPEKTRUM, s.r.o.

Úspěchu v oblasti elektro dosáhla naše společnost díky kvalitní výrobě. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení ve svém oboru. Nabízíme to nejlepší poradenství ve výrobě elektra, na které se můžete spolehnout. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek a objednávku vyřídit opravdu rychle k vaší spokojenosti. Ručíme za naše produkty, jenž splňují normy ohledně kvality výroby a bezpečnosti. Obraťte se na náš profesionální a ochotný personál, který vám se vším pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku