Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Elektro, mobily a počítače v krajích:

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Oldřich Oplatek, CSc.

Zajišťujeme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám rychlost dodání. Díky našim znalostem výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí. Vyberte si u nás monitor dle Vašich představ. Spolehněte se na nás v oblasti prodeje výpočetní techniky. Vaši firemní VoIP komunikaci vyřeší naši odborníci. Se síťovými prvky od nás se vám bude skvěle pracovat. Prodej na splátky naši klienti velmi oceňují.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PIKE Computer CS, spol. s r.o.

Pro naše klienty zajišťujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Slibujeme Vám rychlé dodání Vaší zakoupené výpočetní techniky. Naši zaměstnanci vám vysvětlí vše potřebné k nabízenému sortimentu výpočetní techniky i servisu od našich odborníků. Vyberte si síťové prvky u naší společnosti. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Prodáváme veškeré typy dostupných kopírek na současném trhu. Prodáváme pouze kvalitní projektory. Naše společnost nabízí tablety pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Bajger, výrobce kondenzátorů

Máme pro vás připraveny elektro výrobky. Ke každému požadavku a přání našeho zákazníka přistupujeme maximálně seriózně. Na námi vyrobené elektro výrobky se můžete spolehnout, splňují všechny normy. U nás získáte kvalitní a spolehlivou elektroniku za nejlepší ceny. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství v oblasti výroby, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Jehlička

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní technika od nás má vysokou kvalitu. Jsme pro Vás tou správnou volbou, pokud hledáte ten nejlepší servis pro Vaši výpočetní techniku. U nás najdete širokou nabídku notebooků za skvělé ceny od renomovaných výrobců. Na naší prodejně můžete zakoupit výpočetní techniku včetně softwaru. Naše společnost se specializuje na prodej kvalitní výpočetní techniky. Věnujeme se přáním klientů ve výběru kvalitních tabletů. Vybavte si kancelář kopírkou od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dark Age, s.r.o.

Zábavní elektrotechnika od nás splňuje předpoklady kvality. U naší firmy se můžete spolehnout na rychlost při výběru té nejlepší elektrotechniky. Pro zábavní podniky nabízíme velký výběr elektrotechniky, která splňuje veškeré normy. U naší firmy najdete veškerou elektrotechniku, se kterou vám seriozně poradíme. Kvalitu našich elektrotechnických produktů Vám můžeme zaručit. U naší firmy se ochotně postaráme o vyřešení požadavků v oblasti elektrotechniky. Do zábavních podniků poskytujeme vyhovující osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P.V.A. team, s.r.o.

Pomůžeme pro Vás vybrat tu nejvhodnější komunikační techniku. Naše firma Vám doporučuje vyzkoušet naši rychlost dodání komunikační techniky. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci od nás odcházeli spokojení. Nabízíme Vám prodej širokého sortimentu komunikační techniky. U nás si snadno vyberete ty nejvhodnější baterie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IS Computers

Náš vyškolený personál se zaměřuje na kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Obraťte se na náš personál s prosbou o odborné poradenství. Naše společnost nabízí opravdu seriózní přístup. Zboží od naší firmy na výpočetní techniku dodáme vždy velmi rychle. U nás vám zajistíme také kompletní servis výpočetní techniky. U nás nakoupíte pouze kvalitní tiskárny za skvělé ceny. U nás najdete širokou nabídku notebooků za skvělé ceny od renomovaných výrobců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nej-sici-stroje.cz

V nabídce sortimentu spotřební elektroniky najdete kompletní sortiment elektrospotřebičů za výhodné ceny. Naše elektronika zajistí vaši spokojenost. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí elektroniky. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství spotřební elektroniky. Prodej u nás má na starosti vyškolený personál. Prodáváme spolehlivé šicí stroje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa-omega

Pořiďte si u nás výhodně novou komunikační techniku. Naše firma na komunikační techniku se specializuje na rychlé dodání zboží. Naše firma je jedničkou na trhu v prodeji kvalitní komunikační techniky. Zabýváme se prodejem komunikační techniky splňující normy. Nabídneme Vám výběr z mnoha kvalitních baterií. Připravili jsme pro Vás širokou škálu různých typů fotoaparátů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Pařil, satelity

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit nejrůznější elektrospotřebiče v moderním designu za výhodné ceny. Naší rychlostí budete mile překvapeni. Prodáváme vysoce kvalitní spotřební elektroniku. Sortiment zboží zahrnuje bohatý výběr digitální fotografické techniky. Potřebujete-li servis spotřební elektroniky, obraťte se na naše zaměstnance. Naše satelity Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku