Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače

Elektro, mobily a počítače

V rámci našeho portfolia nabízíme komplexní seznam institucí a firem, které se zabývají oblastí Elektro, mobily a počítače. Hledáte-li tedy někoho z této oblasti, pak jste na správném místě.

 

Elektro, mobily a počítače v krajích:

Tipy: Docházkové karty, Fotoaparáty, Telefony, GPS, Servis, Software, Satelity, Bílá technika, Kamery

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

InkTec CZ, s.r.o.

Nabízíme prodej kancelářské a obchodní techniky. Díky našim znalostem kancelářské a obchodní techniky se považujeme za odborníky ve svém oboru. Jsme prodejcem s důrazem kladeným na serióznost a osobní přístup. Poskytujeme služby převážně v oblasti poradenství v oboru elektro, mobily a počítače. V našem oddělení kancelářské a obchodní techniky nabízíme spotřební materiál do kanceláří. U nás pořídíte ty nejlepší tiskárny do Vaší firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JR KLIMA, s.r.o.

Zprostředkujeme Vám prodej kvalitní klimatizační techniky. Jsme zavedená společnost na trhu s klimatizační technikou, nabízíme nejen prodej, ale i odborné poradenství. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti prodeje klimatizační techniky. Poskytneme Vám montáž klimatizační techniky. Jsme také výrobcem klimatizační techniky. S našimi klimatizacemi Vám bude příjemně i v létě. Můžete si u nás vybrat vzduchotechniku od předních výrobců. Specializujeme se na prodej chlazení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kompresory Vzduchotechnika

Svým klientům také poskytujeme prodej elektrotechnického zařízení. Poradíme vám při výběru elektrotechnického zařízení a přístrojů. Kvalitu našeho elektrotechnického zboží Vám vždy rádi zajistíme. Serióznost jednání vůči našim klientům je samozřejmostí. Nabízíme široký sortiment špičkové měřicí a regulační techniky. U nás si můžete vybrat nejmodernější špionážní a odposlechovou techniku. Můžeme Vám nabídnout i servis elektrotechnických přístrojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klima - Elektron, s.r.o.- Prodej bytové klimatizace- Prodej vzduchotechniky - Prodej kancelářské klimatizace

Naše společnost je na předním místě v prodeji klimatizační techniky. Vyzkoušejte náš servis klimatizační techniky. Zajistíme Vám nejlepší klimatizace v okolí. Zaměřujeme se na prodej vzduchotechniky. Máme v nabídce moderní tepelná čerpadla. Můžete si u nás vybrat z velkého množství rekuperačních jednotek. Pokud potřebujete čističku vzduchu, najdete ji v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NIPPON CEC, s.r.o.

Na našem trhu jsme už od roku 1990, zabýváme se dovozem a vývozem zboží. Náš název Nippon CEC pochází z historie firmy, kdy jsme obchodovali hlavně s Japonskem (vývoz chmele) a v překladu znamená Japonsko-Čechy. Nyní se českém trhu specializujeme na dovoz a distribuci malých domácích a kuchyňských spotřebičů a na distribuci příslušenství pro vysavače - sáčků do vysavačů, HEPA filtrů, hubic a dalšího příslušenství. I když něco z Japonska u nás již také najdete! Věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni a že nám zachováte přízeň i během následujících let.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SEW-EURODRIVE CZ, s.r.o.

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte spolehlivý elektroservis. Nabízíme vám naše znalosti v oblasti elektro, mobilů a počítačů. Řídíme se heslem: "Rychle, ale kvalitně." Náš servis splňuje náročná kritéria zákazníků na kvalitu služeb i rychlost vyřízení zakázek. V rámci našich služeb nabízíme prodej kvalitních elektromotorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mrafer, s.r.o.

Našim zákazníkům poskytujeme prodej elektrotechnického zařízení. Našim klientům zajišťujeme kvalitu veškerého elektrotechnického zboží. Zaručujeme Vám prodej zboží splňujícího normy. Můžeme pro Vás zajistit poradenství. Specializujeme se na prodej bohatého sortimentu měřící a regulační techniky. V našem prodeji nabízíme sortiment špionážní a odposlechové techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Pistorius - DAPIP

V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních elektrospotřebičů. K dispozici máme kvalitní sortiment spotřební elektroniky. Díky našemu poradenství budete v obraze. S nákupem u nás budete spokojení. V obchodu dáváme veliký důraz na serioznost. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Lebeda

Jsme vašim spolehlivým partnerem v oblasti prodeje elektrospotřebičů. Každému poskytujeme maximálně seriózní přístup, který mu usnadní nákup. Na náš servis spotřební elektroniky se můžete spolehnout. Využijte naše služby v oblasti montáže elektroniky. Díky našemu satelitu můžete sledovat spoustu televizních kanálů. Jsme odborníky na zabezpečovací systémy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M.O.S., spol. s r.o.

Naše společnost, která poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky v prvotřídní kvalitě, je mezi zákazníky velmi vyhledávána. Poskytujeme prodej kvalitní výpočetní techniky. V rámci prodeje kvalitního sortimentu výpočetní techniky pro vás zajistíme i špičkový servis. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Tablety v naší nabídce vás zajisté ohromí. Nabízíme prodej kopírek. Nabízíme i možnost prodeje na splátky. Efektivně fungující počítačová síť se neobejde bez správně zvolených síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku