Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada

Dům, byt a zahrada

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Dům, byt a zahrada, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Tipy: Kuchyně, Sedací soupravy, Obývací pokoj, Ložnice, Bytové doplňky, Pohovky, Dětské pokoje, Skříně, Koupelny, Montáž

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MARUBI, s.r.o.

Prodej velkorozměrových váz vyráběných v různých povrchových úpravách vhodných do interiéru i exteriéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holandský nábytek Letohrad

Dovoz a prodej holandského a rustikálního nábytku. Velký výber kožených a rozkládacích sedacích souprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostečka Group, spol. s r.o.

Vedeme specializovanou prodejnu s širokým sortimentem vybavení domů. Kvalitní vybavení do domů si zamilujete. Zajišťujeme prodej různých bytových doplňků. Přijďte si k nám vybrat z mnoha druhů zářivek. Prodáváme vonné svíčky na Vaše romantické chvilky. Vhodně zvolenou tapetou oživíte Váš interiér. V naší nabídce naleznete velké množství různých druhů sprchových koutů. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Kroužek

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů. Vytvořte si u nás funkční design Vašeho bydlení. Nabízíme široký sortiment dveří za výhodné ceny. Dveřní kování z našeho oddělení vybavení domů je to nejlepší. Ke všemu zakoupenému vybavení si v případě potřeby můžete objednat montáž od našich specialistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akvina servis, s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej vodoinstalačního, topenářského a plynařského materiálu. Prodáváme nerezové, mosazné a měděné fitinky, kulové kohouty, filtry, zpětné klapky, tlakoměry, teploměry, hadice, čerpadla, vodovodní baterie, těsnění, Tangit, Loctite, filtry pro úpravu pitné vody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Husqvarna - Martin Štěrba

Zabýváme se prodejem zahrádkářských potřeb. Nabízíme kvalitní ploty za výhodné ceny. Obraťte se na nás v případě nutnosti servisu zahradního vybavení. Vyberte si z naší skvělé nabídky účelného nářadí. Vyberte si u nás z bohaté nabídky sněhových fréz. Specializujeme se na traktory. Nabídneme Vám výběr z mnoha kvalitních křovinořezů. Prodáváme pily na dřevo z Vaší zahrady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Čuchta - Prodej krbů a krbových kamen

Prodáváme vybavení domů, které bude vašemu domu slušet. Funkční design je jednoduchý a elegantní. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme se zaměřili na průběžné vzdělávání personálu tak, aby měl o našem sortimentu a jeho využití dostatek znalostí a zkušeností. V naší prodejně vybavení domů Vám ochotně poradí naši zaměstnanci. V přátelském prostředí naší prodejny vás obslouží ochotný a příjemný personál, který poskytuje i poradenství k nabízenému sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PLASTIKOV, s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin. Rádi vám zajistíme dodávku kvalitních interiérových dveří. Žaluzie od nás se snadno montují a hodí se perfektně do jakéhokoliv interiéru. Rádi vám poradíme s výběrem rolet a ostatního sortimentu stínící techniky. Vyberte si parapet, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou. Naše okna se chlubí certifikátem kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GLOBAL ENTERPRISES LTD

O zahradu se nejlépe postaráte s kvalitními zahrádkářskými potřebami. Nabízíme pro Vás zahradní techniku ověřené kvality. Rádi Vám pomůžeme vybrat tu správnou zahradní techniku. S naším sortimentem z prodeje robotických sekaček získáte požadovanou kvalitu a ušetříte vaše finance. Zaměřujeme se na prodej sekaček. Poskytujeme široký výběr křovinořezů. Pomůžeme Vám vybrat si to nejvhodnější pletivo pro Vaši zahradu. Pomůžeme pro Vás vybrat nejvhodnější kultivátor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stěhování Herkules

Nabízíme Vám možnost spolehlivých služeb. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. U nás najdete především serioznost. Naše zkušenosti na poli služeb pro dům, byt a zahradu jsou naší devizou. Našim zákazníkům zajistíme kvalitu. Využijte také naší služby stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku