Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada

Dům, byt a zahrada

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Dům, byt a zahrada, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Dům, byt a zahrada v krajích:

Tipy: Kuchyně, Sedací soupravy, Obývací pokoj, Ložnice, Bytové doplňky, Pohovky, Dětské pokoje, Skříně, Koupelny, Montáž

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DÁL Lanškroun - NÁBYTEK, ŽIDLE a Křesla

Výroba, velkoobchod a maloprodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tena, a.s.

Nábytek a dekorativní bytové doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Oldřich Ivančic, prodej zabezpečení

Sortiment prodeje vybavení domů na naší prodejně je zárukou kvality a výhodných cen. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i rolety. Na naše postelové rošty z oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Vyberte si skříň od naší společnosti, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou. Nakupte co nejvýhodněji sprchové kouty v našem oddělení dům, byt a zahrada. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i tapety. Vonné svíčky dnes patří k oblíbeným bytovým dekoracím, u nás si zajisté vyberete. U nás nakoupíte vše potřebné k zabezpečení vašeho domu nebo bytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M-Profi nožířství

Naše firma se profiluje na prodej kompletního vybavení rodinných domů. Snažíme se být co nejvíce ochotným partnerem při prodeji vybavení domů. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem trhu nabízíme našim zákazníkům kvalitní produkty. V přátelském prostředí naší prodejny je serioznost a nadstandardní péče o zákazníka samozřejmostí. Vybavte si svůj dům našimi produkty s funkčním designem. Jsme přátelskou společností prodávající nábytek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H - Elektronic Universal, spol. s r.o.

Dodáváme k prodeji stylové vybavení domů. Naši ochotní zaměstnanci pomohou našim zákazníkům s výběrem zboží podle jejich představ a požadavků. Na našich výrobcích oceníte především funkční design. Serióznost je samozřejmou součástí našich služeb. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ve vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostečka Group, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá prodejem kompletního vybavení domů. S kvalitou nabízí naše prodejna i sortiment splňující předepsané normy. Vybavte svůj dům našimi klimatizacemi. Pomůžeme Vám s montáží u nás zakoupeného vybavení domů. Řadíme se mezi přední prodejce kvalitního nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stěhování kvalitně Praha

Díky spolehlivým službám jsme vyhledávaným dodavatelem. Nabízíme Vám rychlé jednání. Máme bohaté zkušenosti v oblasti poskytování služeb souvisejících s bydlením. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. Poskytujeme i stěhování zakoupeného zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Herbst-zabezepčení domů a bytů

Jsme odborníky v oblasti prodeje vybavení domů. Naše firma prodává kvalitní vybavení domů. Vybavte svou koupelnu našimi vodními bateriemi. Vyberte si z naší bohaté nabídky zářivek. Přijďte si k nám pro romantické vonné svíčky. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. Připravili jsme Vám bohatou nabídku sprchových koutů. Na naše postelové rošty z oddělení vybavení domů se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřevozestatku-Žitný Tibor

Našich spolehlivých služeb si zákazníci velmi cení. U nás najdete hlavně kvalitu. Našim zákazníkům zajistíme rychlé jednání. Můžeme vám nabídnout dlouholeté zkušenosti. Provádíme rizikové kácení. Svým klientům nabízíme prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Machala

Naši zákazníci na nás kladně hodnotí spolehlivost poskytovaných služeb. Jsme firmou, jejíž ochota v oblasti poskytování služeb pro domácnost, je samozřejmostí. U nás najdete rychlé jednání. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti se službami souvisejícími s bydlením. Přicházíme za Vámi s kvalitou. Pro nás je serioznost na prvním místě. Při stěhování nebo koupi nábytku provedeme jeho montáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku