Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada

Dům, byt a zahrada

Kvalitní služby a produkty firem a organizací, které působí v oblasti Dům, byt a zahrada, si nyní můžete vybrat z nového katalogu, který pro vás sestavili naši zkušení zaměstnanci.

 

Dům, byt a zahrada v krajích:

Tipy: Kuchyně, Sedací soupravy, Obývací pokoj, Ložnice, Bytové doplňky, Pohovky, Dětské pokoje, Skříně, Koupelny, Montáž

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nábytek-megastore.cz

Široká nabídka levného nábytku pro byt, dům a kancelář: sedací soupravy, stoly, židle, ložnice.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LB BOHEMIA, s.r.o.

Výroba a prodej postelí a válend, nemocničních a pečovatelských lůžek, vyšetřovacích lehátek, matrací, antidekubitních matrací, lamelových roštů, lůžkovin, vozíků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T-LED s.r.o. - LED pásky a LED žárovky

Jsme firma, která se specializuje na prodej svítidel. Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí při dodávce svítidel a osvětlení. Při výběru toho správného osvětlení využijte služeb našeho poradenství. Naše firma se zaměřuje na prodej svítidel s funkčním designem. Jsme tím správným místem, pokud hledáte velkoobchod se svítidly a osvětlením. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje žárovek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pletivo na plot František Dobrý

Navštivte naši prodejnu stavebnin a postavte si svůj vysněný dům. Svým zákazníkům poskytujeme vždy kvalitu. V našem oddělení stavebnin nabízíme i okapy. Nabídka barevných provedení našich parapetů je opravdu široká. Jsme jedničkou na trhu v oblasti palubek. Máme pro vás pracovní desky za nejlepší ceny. U nás nakoupíte kvalitní vrtáky. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních van.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galerie Papillon

Přední výrobce kovaného nábytku v ČR nabízí značkový kovaný nábytek ve vysoké kvalitě a originálním designu: postele, noční stolky, židle, stoly, křesla, sedací soupravy, gauče, sofa, lustry, zahradní nábytek, doplňky. Vybavíme restaurace i hotely.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brilon, a.s.

Naši klienti si nás chválí v oblasti prodeje vybavení domů. V rámci prodeje vybavení domů nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete veškerou výbavu do domu s funkčním designem. Naši specialisté v oddělení dům, byt a zahrada se vám budou vždy ochotně věnovat. Naše společnost nabízí moderní a široký sortiment ve vysoké kvalitě. Jsme nejlepší v prodeji nábytku v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sibirske drevo s.r.o.

Maloobchod s vybavením pro zahradu s nejširším výběrem zahrádkářských potřeb. Specializujeme se na prodej kvalitního zboží na vaši zahradu. Nabízíme Vám vše potřebné pro zahradní i zděné ploty. Vyberte si u nás z mnoha druhů pergol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KADRIA s.r.o.

Vítáme Vás na stránkách firmy Kadria s. r. o., založenou v roce 1994 se sídlem v Otrokovicích v areálu TOMA, a. s., tř. Tomáše Bati 1659 budova 31. Od roku 2009 jsme členy Asociace podniků topenářské techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hronek zahradní technika

Kvalita našich zahrádkářských potřeb je nadstandardní. Náš servis Vám opraví Vaše zahradní vybavení. Dokážeme Vám vybrat to nejvhodnější nářadí dle Vašich potřeb. Nabízíme širokou škálu zahradního nábytku. Vše pro Vaše krásné jezírko nakoupíte u nás. Najdeme pro Vás ten nejvhodnější křovinořez. Pomůžeme Vám vybrat vhodnou pilu. V rámci naší nabídky vybavení pro zahradu prodáváme i sekačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kaláb

S námi budete mít kvalitní zahrádkářské potřeby vždy k dispozici. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti vybavení pro zahrady. Naše zboží v prvotřídní kvalitě v cenově dostupných relacích si zákazníci velice oblíbili. V čele naší nabídky je serióznost. Zákazníkům se náš personál se znalostí sortimentu věnuje s maximální péčí, v případě potřeby jim pomůže s výběrem konkrétního produktu a poskytne i poradenství na úrovni. Ochotně vám pomůžeme s vaším nákupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku