Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cukrárny

Mezi kategoriemi firem a institucí v naší unikátní databázi, naleznete skutečné odborníky působící v oblasti Cukrárny, kteří vám pomohou zrealizovat vaše přání a požadavky.

Cukrárny v krajích:

Tipy: Dětský koutek, Bezlepkový, Wifi, Nekuřácká, Bezbariérová, Internetová kavárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dobrá Čajovna

Zajistíme Vám provozování cukrárny. Prodáváme vysoce kvalitní zákusky. Nabízíme širokou škálu cukrovinek. V našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Z připraveného občerstvení si vybere opravdu každý. Vedeme tu nejlepší čajovnu v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna Chlumek

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování cukrárny. Vyberte si u nás z nabídky vynikajících nápojů. Přijďte k nám zakousnout třeba domácí zákusek. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru zákusků. Připravujeme dorty dle Vašich přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrářství Duo

Provozujeme cukrárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Jsme jedničkou na trhu v prodeji zákusků. Každá naše cukrovinka je dokonalá. Z naší pestré nabídky dortů si jistě vyberete. Využijte naší speciální nabídky na chlebíčky. Koupit si u nás můžete ze sladkého sortimentu například koláček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrářství Duo

V rámci provozování cukrárny poskytujeme skvělé služby. Výhodně u nás pořídíte chutný zákusek. Pro zákazníky máme připravenou zajímavou cukrovinku. Váš den Vám zlepší ochutnávka našich dortů. Na rozdíl od konkurence pří výrobě chlebíčků nepoužíváme nevhodné polotovary. Koupit si u nás můžete ze sladkého sortimentu například koláček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům, s.r.o.

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování cukrárny. U nás si vybere každý svůj oblíbený nápoj. Rádi vám připravujeme zákusky podle tradičních receptů. Ochotně vás obsloužíme v naší provozovně. Naše cukrárna nabízí různé druhy cukrovinek. Dobrá káva vás vždy nabije energií. Z našich zajímavých příchutí zmrzliny si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna U Moniky

V září 2016 jsme nově otevřeli cukrárnu, která Vás srdečně zve na příjemné posezení. V cukrárně jsou tři salonky a terasa je umístěna do zeleného zákoutí, aby Váš požitek z kávy a zákusku byl ten nejlepší. Pro nejmenší máme dětský koutek, aby si maminky mohli vychutnat lahodnou kávu a zákusek. Dále Vám nabízíme možnost oslavy jmenin , narozenin a firemní akce , vše dle domluvy. Nabízíme Vám - zákusky, zdravé raw a mrkvové dortíky, koláče, chlebíčky, cukrovinky - kvalitní kávu a čaj, horkou čokoládu, ovocné smoothie, koktejly - výbornou kopečkovou zmrzlinu a zmrzlinové poháry, nanuky - kvalitní bílé a červené víno, vaječný koňak, griotku, citrus fernet a další ... - domácí limonády, nealko limonády, ovocné radlery, pivo i nealko - možnost objednání dortu, chlebíčků apod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku