Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čtyřhvězdičkové

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr toho nejlepšího čtyřhvězdičkového hotelu.

Čtyřhvězdičkové v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Karel Frank-ubytování

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand hotel

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Můžete také využít kempové ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Martina

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Těšíme se na vás také v baru. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku