Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chovatelství

Naše komplexní databáze vám přináší ucelené a přehledné informace o institucích a organizacích, které svou činnost zaměřili na oblast Chovatelství.

 

Chovatelství v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Milan Hanačík

Svým zákazníkům přinášíme prodej hobby potřeb. Připravíme vám hobby potřeby za výhodné ceny. Náš příjemný personál vám vyjde vstříc při výběru hobby potřeb. U našich hobby potřeb vám slíbíme nejvyšší kvalitu. Seriózní přístup při prodeji hobby potřeb je pro nás zásadní vlastností. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou s výběrem hobby potřeb. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti prodávaných hobby potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Ostrčilík - Krmiva

Přinášíme vám prodej osvědčených hobby potřeb. Rádi vám poskytneme i své znalosti v oblasti hobby potřeb. Přijďte si k nám vybrat hobby potřeby za výhodné ceny. Náš příjemný personál vám vyjde vstříc při výběru hobby potřeb. V popředí naší nabídky je seriózní přístup při prodeji hobby potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZVĚROKRUH

Svým klientům nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. Vyberte si z našich kvalitních obojků pro psy. Nabízíme různé druhy klecí pro ptáky. Součástí nabídky jsou i misky pro exotické ptactvo. Nabízíme akvarijní rybičky pestrých barev a různých velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZVĚROKRUH

Svým klientům přinášíme prodej oblíbených hobby potřeb. Přijďte si k nám vybrat z přehledné nabídky pěkných obojků pro psy. Náš obchod nabízí klece pro malé i velké ptáky. V naší nabídce nechybí ani potřebné misky pro ptáky. U nás si vyberete z mnoha druhů akvarijních rybiček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Macurová

Přinášíme prodej hobby potřeb za dobré ceny. Dopřejte svým domácím mazlíčkům kvalitní vitamíny v našem obchodě. Nabízíme vám výhodné provedení testů vody. Připravili jsme pro vás také velké množství nejrůznějších sáčků na ryby. Pomůžeme vám vybrat si to nejvhodnější krmivo pro vaše rybky. U nás si zaručeně vyberete veškeré akvarijní pomůcky. Prohlédněte si naši pestrou nabídku paštik pro psy. Pamlsky různých druhů, na kterých si pejsek pochutná, najdete u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Ostrčilíková

Prodej hobby potřeb je naší specializací. V našem obchodě s hobby potřebami vás čeká příjemný personál. Počítejte u nás se seriózním přístupem při prodeji hobby potřeb. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti prodávaných hobby potřeb. Kvalitu našich hobby potřeb jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Ivo Dupal - Sanvet

Nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. S našimi kvalitními hobby potřebami budete jistě spokojeni. Vyberte si z naší bohaté nabídky kvalitních ochranných pomůcek. U nás máme největší nabídku sáčků na ryby. Pomůžeme vám vybrat si to nejvhodnější krmivo pro vaše rybky. U nás si zaručeně vyberete veškeré akvarijní pomůcky. Paštiky, které najdete v naší nabídce, představují kvalitní doplněk stravy pro každého psa. Široký výběr našich pamlsků pro psy zaručuje, že i vy najdete ty, které vašemu mazlíčkovi budou vyhovovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZVĚROKRUH

Svým zákazníkům přinášíme prodej hobby potřeb. U nás pořídíte kvalitní obojky pro psy za výhodné ceny. Nabízíme různé druhy klecí pro ptáky. Součástí nabídky jsou i misky pro exotické ptactvo. Zaměřujeme se na prodej oblíbených akvarijních rybiček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZVĚROKRUH

Přinášíme prodej hobby potřeb za dobré ceny. Zvolte si z naší široké nabídky obojků pro psy. Nabízíme také téměř nezbytné klece pro ptáky. V naší široké nabídce potřeb pro ptactvo najdete i misky. Svým klientům nabízíme prodej nádherných akvarijních rybiček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Pivoňková, Ráj psů a koček

Svým zákazníkům nabízíme prodej hobby potřeb. Nabízíme vám výhodné provedení testů vody. Náš obchod nabízí syrové maso pro kočky. Připravili jsme bohatou nabídku oblíbených konzerv pro kočky. Nabízíme kvalitní granule pro kočky za výhodné ceny. Pro své klienty zajišťujeme prodej mnoha druhů akvarijních rybiček. Pro psy nabízíme obojky různého zpracování. Ze široké nabídky vodítek si u nás vybere i ten nejnáročnější chovatel koček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku