Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytování Sixtová- Ubytování v soukromí

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Návrší

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pro naše hosty máme parkování. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ham - Ham

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Přinášíme vám možnost parkování přímo u objektu. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Objednejte si také skvělé masáže. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Zabýváme se ubytováním v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzeria Pam Pam

Provoz pizzerie s nabídkou italské kuchyně. Možnost posezení na venkovní zahrádce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Stravování je u nás také možné zajistit. Přijďte také do našeho zavedeného baru. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Svým hostům nabízíme i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Rajtorová-ubytování

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Nabízíme turistické pobyty. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Lužičan

Naše firma zajišťuje ubytování. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Z nízké ceny našeho krásného ubytování budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie Vlčnov

Provozujeme pizzerii s kuřáckou i nekuřáckou částí (stavebně oddělenou) o kapacitě 90 míst. K dispozici je samostatný salonek v patře, dále terasa a dvě zahrádky. Nabízíme možnost pořádání rodinných a firemních oslav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Cep

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Naše firma disponuje také možností používat gril. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seminární hotel AKADEMIE Hrubá Voda

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Neváhejte využít náš kemp! U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. K ubytování je možné využít i chalupy. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku