Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hana Dubská - Pension Jestřábí

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. S naším grilem budete spokojeni. Využijte i prostory společné kuchyně. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Středová

Využijte našeho příjemného ubytování. Pro své zákazníky také připravíme výhodné apartmány. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Využijte naší nabídky levné přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospoda U Špalka

Jsme provozovatelé toho nejlepšího hostince na trhu. V příjemném prostředí našeho podniku se budete cítit dobře. Nabízíme výborná jídla vysoké kvality. Provozujeme i zahrádku. Pořádáme pravidelné soutěže v šipkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v údolí Bzové

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Nabízíme pohodlné ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Naše apartmány představují dovolenou s maximálním komfortem. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Orient Coffee

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Z naší pestré nabídky chutných nápojů si jistě vyberete. V naší kavárně si kávu vypijete v příjemném prostředí. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Naše káva vám připraví skvělé chvíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kusovská

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Pokoje jsou vybavené lednicí. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H+Š ČB, s.r.o.

Nabízíme autodopravu se vším všudy. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb, kterou svým zákazníkům nabízíme. Všechny zakázky vyřizujeme rychle a kvalitně. Ručíme za 100% serioznost. V oblasti dopravy a přepravy jsme specialisté s adekvátní znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENTIRE servis, s.r.o.

Spolehněte se na naši autodopravu. Zabýváme se i oblastí silniční dopravy a přepravy. Naše služby nákladní dopravy jsou připraveny pro vás. Nechte si dopravit zboží i za hranice díky naší mezinárodní dopravě. Nedílnou součástí našich služeb je vnitrostátní a regionální přeprava.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F.A. Bar - Oranžová

Provozujeme bar s možností firemních nebo rodinných akcí. Přijďte si k nám zahrát šipky ještě dnes. Pokud milujete tu vůni, barvu, mírné šumění pěny a hlavně tu nahořklou chuť, dejte si u nás pivo. Naše moderní a stylově zařízená restaurace je známá svou romantickou, staročeskou atmosférou. Naši hosté si oblíbili možnost připojit se k internetu, prostřednictvím wifi. Zakončete svůj den v krásném prostředí naší zahrádky. Hudbu podle vašich představ si můžete užít s naším jukeboxem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku