Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytování U Jeníčka Božena Lukešová

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. K dispozici je vám i společenská místnost. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Gendorf

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Máme širokou nabídku wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VILLA A. MÁLKA

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. Zajistíme pro vás příjemnou oslavu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Na Čáře

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Audy

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. U nás můžete využít i gril. Wifi připojení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatka Ivánek č.1

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. U nás můžete využít i místní bazén. Můžete u nás posedět u krbu. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. K dispozici Vám je společná kuchyň. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Sikyta - Kovárna - Hotel Kovárna

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme velice čisté ubytování. Vydejte se na výlet, poznávat přírodu a pamětihodnosti našeho okolí. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu. Poskytujeme širokou nabídku ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Blažej, dovolená v zahraničí.

Nabízíme znalosti, které oceníte. Naše cestovní společnost se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás důležitá. Zprostředkujeme zájezd a výlet pro vaši školu. Naše víkendové pobyty vám dovolí na pár okamžiků zapomenout na rutinu všedních dnů. Sestavili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku sportovních zájezdů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna U Holubů

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Příjemné prostředí zlepší vaši náladu. Ochutnejte naši výbornou kávu. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě. V naší kavárně nabízíme i jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SYNDUCH, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem rychlého občerstvení. Nabízíme kvalitní a chutné občerstvení. Naše rychlé občerstvení poskytuje i nápoje. V našem rychlém občerstvení si můžete pochutnat v opravdu příjemném prostředí. Používáme k vaření čerstvé suroviny. Na ochotu zaměstnanců našeho rychlého občerstvení se můžete spolehnout. Prodáváme chutnou domácí zmrzlinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku