Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autodoprava KORYS

Naše autodoprava se pyšní širokým vozovým parkem. Nabízíme kvalitní dopravu a přepravu. Co se týče dopravy a přepravy, sází naše firma na serióznost. Kvalitní mezinárodní kamionová doprava od naší společnosti je správná volba. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Max

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Janátovi

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Nabízíme také pobyty pro školy! Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Nabízíme ideální podmínky pro koupání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Holubář

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade vysoké nároky na zaměstnance, zejména na jednotlivé řidiče. Oslovujeme vás s nabídkou silniční přepravy. Znalost přepravních služeb si naši klienti pochvalují. Pro nás je kvalita samozřejmostí. Také ochota je v naší nabídce. Z naší strany se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Na naši kontejnerovou dopravu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denisa Dudová - Ubytování Pod Křížovým vrchem

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Benešovský mlýn

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Krhánek - Ubytování v soukromí

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Hlučín

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Poskytujeme také skvělé ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Heršálek-doprava

Věnujeme se zakázkové autodopravě. Zajišťujeme činnosti spojené se silničními službami. Všem klientům vyjdeme ochotně vstříc. Pokud jste si vybrali naši firmu jako spolehlivého a seriózního autodopravce, můžete starosti s přepravou hodit za hlavu. Nabízíme vysoce kvalitní služby v oblasti dopravy díky znalostem lokálních trhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Mikešů

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku