Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Delta tour Praha - Eva Vránková

Využijte služeb pojištěných zákonem. Nabízíme vám bezstarostnou dovolenou. Skvěle známe každé místo, kam se s námi můžete vydat na dovolenou. Ochotně naplánujeme vaši dovolenou do posledního detailu. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní cestovní služby. U nás se můžete spolehnout na maximální serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hrabalová - Penzion Romeo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Tomáš Kryl

Zajišťujeme služby turistům. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Kvalita služeb pro turisty jedině u nás. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dvůr Křečhoř

Provozujeme nekuřáckou restauraci s českou kuchyní pro 60 osob a venkovním posezením pouze pro soukromé akce. WiFi připojení je pro hosty restaurace zdarma. Možnost pořádání rodinných oslav ke všem příležitostem, rautů, firemních akcí a kongresů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavlína Moosová,spedice

Zkušenost a spolehlivost našich zaměstnanců v rámci autodopravy umožňuje realizovat dopravní služby dle přání zákazníka. Jsme jedničkou na trhu v oblasti silniční přepravy. Vedení naší společnosti klade vysoký důraz na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Velmi si zakládáme na naší serióznosti. Vynikáme znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Mezinárodní kamionová doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavé ceny vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASTO Trade, s.r.o. - Farma Zahradnice

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V koupelně je k dispozici vana. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrá čajovna

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. V naší čajovně se můžete posadit do nekuřácké zóny. V naší nabídce naleznete i různé tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hokejka

Provoz restaurace. Nabídka studené i teplé kuchyně po celý den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand hotel

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Můžete také využít kempové ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zahradní dům Telč

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku