Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace - Sport bar

Provoz nekuřácké restaurace. Nabídka teplých i studených jídel či alkoholických i nealkoholických nápojů a poledního menu. Kapacita je 30 míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prašád - restaurace pro zdraví - Vegetariánské

Nabízíme provoz vegetariánské restaurace s nabídkou hotových jídel, čerstvých salátů, domácích moučníků a fair-trade produktů. Možnost rozvozu obědů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Sherwood

Provozujeme restauraci s nabídkou denního menu a minutek. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je Wi-Fi připojení, letní terasa a salonek pro pořádání společenských, firemních i rodinných akcí a oslav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mexico Pueblo, s.r.o.

Rodinná mexická restaurace s možností pronájmu celé provozovny. Oslavy narozenin, podnikové party, posezení na letní zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Zadák - autodopravce

Naší činností je provoz autodopravy. Naši zaměstnanci disponují znalostmi v oblasti nákladní dopravy. Naše společnost je ke svým zákazníkům vždy opravdu maximálně ochotná. Využijte naší rychlosti v dopravě a přepravě. Při stěhování Vám zprostředkujeme spolehlivou dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U splavu

Provozování baru je s námi zábava. V naší nabídce naleznete také teplé alkoholické nápoje. Nabízíme široký výběr nealkoholických nápojů. Pro naše hosty jsme připravili velký sortiment nápojů, příjemné prostředí a k dispozici zde máme i kulečník. U nás si můžete jen tak popovídat s přáteli nebo si zahrát šipky. Přijďte do naší restaurace ochutnat vybrané speciality našeho mistra kuchyně. Přijďte na naši diskotéku zavzpomínat na hity 80 a 90 let. Připravili jsme pro vás stolní fotbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Směnárna FINKOS s.r.o.

Jsme odborníky na služby turistům. Známe přání turistů a snažíme se je plnit. Spolehněte se na to, že naše společnost poskytuje služby k vaší spokojenosti. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. Přesvědčte se o naší ochotě. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Szkipala - Zájezdoví a najímaní dopravci

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Zajišťujeme mimo jiné i silniční přepravu a dopravu. Klademe důraz především na znalost dané problematiky. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Jsme zárukou spolehlivosti a kvality služeb spojených s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ORCA DIVING, s.r.o.

Námi poskytované služby jsou seriózní. Naši specialisté v oblasti pohostinství se vám budou vždy ochotně věnovat. Naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna dle zákona, vybírá pro své zákazníky bezpečné oblasti. Dopřejte si klidnou dovolenou s naším cestovním pojištěním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku