Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luxor - Bowling, s.r.o.

Restaurace s bowlingem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Ham - Ham

Připravili jsme pro vás širokou nabídku jídel. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Naše šipky nabízí odreagování na cestách. Součástí naší restaurace je také bar. Naše menu obsahuje nejoblíbenější pokrmy české kuchyně. Prostory našeho motorestu Vám jsou k dispozici i na různé oslavy. Jsme motorest, který nabízí různé druhy piv. Rádi přijmeme vaše stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Báby

Poskytneme Vám možnost provozování baru. Přijďte k nám vyzkoušet zajímavý sortiment alkoholických nápojů. Vychutnejte si výborné nealkoholické drinky za nejlepší ceny. Naši hosté si u nás oblíbili příjemnou obsluhu, velký sortiment nápojů i možnost zahrát si šipky. Zajisté u nás uvítáte i možnost promítání. Maso i zeleninu vám můžeme upravit i grilováním. Chlazené nápoje chutnají v létě nejlépe v příjemném prostředí naší zahrádky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Joker o.s.

Organizace zapojuje osoby se zdravotním postižením do společnosti. Nabízíme praní prádla, výrobky šicí dílny, prodej kancelářských a hygienických potřeb, náhradní plnění a sociální služby - sociálně terapeutické dílny a osobní asistenci. Provozujeme čtenářskou kavárnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Sestřiček

Provozujeme restauraci se zaměřením na českou kuchyni. Jídla připravujeme metodou sous-vide.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Vajsejtl - dopravce

V naší autodopravě nabízíme kompletní služby. V dopravě si zakládáme na kvalitě. Věříme, že oceníte náš ochotný přístup. Zaručujeme serioznost prověřenou našimi klienty. Jsme si vědomi, jak je znalost důležitá. Zajistíme Vám kvalitní silniční přepravu. S námi dojedete rychle a včas na místo dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SP Kladno - stavební a obchodní organizace, s.r.o.

Naše firma se zabývá profesionální autodopravou různého druhu. Co se týče dopravy a přepravy, počítejte u nás s maximální seriózností. Při silniční přepravě vycházíme vstříc potřebám zákazníka. Jsme společnost se silným zázemím a profesionálním přístupem, která důsledně dbá na včasnost a rychlost vyřízení zakázek, včetně dodržení stanovených termínů. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby stěhování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Sojková - Rodatour, zájezdy

Pobyt u moře přizpůsobíme Vašim potřebám. Využijte naší výhodné nabídky eurovíkendů. Využijte first minute nabídku naší pobočky a zakupte si exotickou dovolenou. Pobytové i poznávací last minute zájezdy od naší cestovní kanceláře se vám vyplatí. Přicházíme také s výhodnou nabídkou rybářských pobytů. Naše cyklistické zájezdy jsou vhodné pro každého. Našim sportovním zájezdům neodoláte. Vyberte si z velkého množství našich oblíbených lyžařských zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Janeček - J a J Janečkovi,doprava

Naše společnost nabízí kvalitní a rychlou autodopravu. Naše dopravní společnost se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Máme odborné znalosti v oboru dopravy. Nabízíme kvalitu a komfort služeb. Na naši silniční autodopravu a spolehlivé řidiče se můžete vždy spolehnout. Naší naprosté serióznosti můžete kdykoli využít..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku