Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Medvídek

Jsme specialisté na poskytování restauračních služeb. Kvalitu restauračních služeb Vám nabízíme na prvním místě. Ochutnejte některou z našich specialit připravených pouze z čerstvých surovin. Kvalitní ubytování pro naše hosty. Přijďte posedět do naší útulné restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK AVETOUR, s.r.o.

Zaručíme vám vysokou kvalitu našich služeb. V nabídce je široká škála školních zájezdů a výletů. V nabídce naší cestovní kanceláře je bohatý výběr víkendových pobytů. Na našich poznávacích zájezdech budete nadšeni. Neváhejte využít výhodné nabídky last minute pobytů. Naši klienti rádi využívají akčních cen k nákupu first minute dovolené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hynek

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Při letní dovolené u nás můžete využívat i gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Sločíková

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Můžete se připojit k wifi síti. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEL-VITA CARS, s.r.o.

Naše firma se soustřeďuje na autodopravu. Naši zaměstnanci pro vás ochotně a vždy zajistí služby zaměřené na silniční dopravu a přepravu. Spoléháme se na rychlost a preciznost našich služeb. Nabízíme odtahové služby. Poskytujeme služby spojené s odtahem nepojízdných a havarovaných osobních a nákladních vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Sedláček

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAG 007, s.r.o. - BÝKOV - Zámecký statek

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Gelati Eis Caffé

Jsme odborníci na provozování kavárny. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Káva u nás je skvělým zážitkem. Naše kavárna nabízí i zmrzlinu. Ochutnat u nás můžete některý z pohárů z naší velmi pestré nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Skalka

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nabízíme ubytování v apartmánech. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku