Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARTcar

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Na naši nadstandardní rychlost jednání se můžete spolehnout. V oblasti dopravy a přepravy je vám u naší firmy k dispozici perfektní znalost oboru. Naši zaměstnanci odvádějí stabilní a seriózní práci. Cílem naší přepravní společnosti je dlouhodobé poskytování kvalitních služeb. V našich službách se vždy setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pan`Europ, spol. s r.o.

Všechny naše zájezdy jsou dle zákona pojištěné pro případ úpadku. Naše serioznost vás nadchne. Užijte si s námi bezstarostnou dovolenou. Naše kvalitní služby v oblasti cestování jsou tu pro Vás. Ochota našich delegátů na vysoké úrovni je samozřejmostí. Využijte služby naší společnosti výborně znalé ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JK Taxi

V naší autodopravě nabízíme kompletní služby. Poskytujeme služby zaměřené na silniční přepravu a dopravu v nadstandardní kvalitě. Vaše požadavky na dopravu nebo přepravu vždy ochotně vyřídíme. V našem oboru máme výborné znalosti. Klienti rádi využívají výhod spojených s objednávkou našich služeb z oblasti osobní dopravy a přepravy. Objednejte si u nás kurýrní službu. Neváhejte zavolat našemu odtahu vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DUHA TOUR, s.r.o.

Orinetujeme se v oblasti školních zájezdů a výletů. Zveme vás na krásné víkendové pobyty v příjemném prostředí. Naši zákazníci si velmi oblíbili širokou nabídku pobytových zájezdů. Vytvořili jsme pro vás nabídku zajímavých poznávacích zájezdů do nejrůznějších destinací. V naší nabídce naleznete i last minute pobyty. Zajištění letenky je samozřejmostí. Ochotní zaměstnanci naší pobočky vám pomohou s výběrem letní dovolené podle vašich přání a požadavků. V naší nabídce dětských táborů si vybere každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bowling

Provoz restaurace s dvěma bowlingovými drahami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ctibor Liška ATS - Air Transport Service

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti autodopravy. Dopravu máme rychlou, spolehlivou, bez problémů. Přepravujeme zvířata různými typy vozů. Rádi pro Vás zajistíme služby letecké dopravy a přepravy. Neváhejte využít naše služby v oblasti námořní dopravy a přepravy. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Zaměřili jsme se na poskytování služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy ve vysoké kvalitě. Pomůžeme vám se skladováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Silvie

Provozujeme restauraci. Nabízíme teplé, alkoholické i nealkoholické nápoje. Součástí restaurace je venkovní zahrádka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panoptikum

Poskytnutí jídel české kuchyně, pořádání společenských akcí, večírků a recepcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bukovanský mlýn

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku