Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v krajích:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Stravování je u nás také možné zajistit. Přijďte také do našeho zavedeného baru. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Svým hostům nabízíme i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Rajtorová-ubytování

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Nabízíme turistické pobyty. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Lužičan

Naše firma zajišťuje ubytování. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Z nízké ceny našeho krásného ubytování budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie Vlčnov

Provozujeme pizzerii s kuřáckou i nekuřáckou částí (stavebně oddělenou) o kapacitě 90 míst. K dispozici je samostatný salonek v patře, dále terasa a dvě zahrádky. Nabízíme možnost pořádání rodinných a firemních oslav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Cep

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Naše firma disponuje také možností používat gril. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seminární hotel AKADEMIE Hrubá Voda

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Neváhejte využít náš kemp! U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. K ubytování je možné využít i chalupy. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratislav Chudek - Penzion Dominant

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Polachová - Rekreační ubytování

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Konečná - Penzión U Dračice

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku