Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Zlínský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Zlínský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Flora

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace se zaměřuje i na nabídku piva. Nejdůležitější je pro nás příjemné prostředí a ochota personálu. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí. Vhodným místem pro uspořádání narozeninové oslavy je naše restaurace. Z denního menu naší hotelové restaurace si jistě vyberete. Restaurace našeho hotelu je pro hosty i kolemjdoucí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům, s.r.o.

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování cukrárny. U nás si vybere každý svůj oblíbený nápoj. Rádi vám připravujeme zákusky podle tradičních receptů. Ochotně vás obsloužíme v naší provozovně. Naše cukrárna nabízí různé druhy cukrovinek. Dobrá káva vás vždy nabije energií. Z našich zajímavých příchutí zmrzliny si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospoda a bowling Na Východě

Provoz bowlingu. K dispozici je restaurace, salónek s krbem a v letním období venkovní posezení. Možnost grilování na otevřeném ohni a pořádání firemních i soukromých akcí či oslav. V nabídce jsou alkoholické i nealkoholické nápoje, teplá i studená jídla. Nabídka české kuchyně. Další služby: Parkoviště, Wi-Fi, Dětský koutek, Zahrádka, Salonek

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Logistic RST, s.r.o.

Naše autodoprava je nejlepší na trhu. Naši klienti jsou s ochotou velmi spokojeni. Zajišťujeme rychlý a bezpečný způsob dopravy a přepravy. Naše silniční autodoprava je bezpečná, rychlá a ve všech ohledech profesionální. Vaše požadavky v rámci mezinárodní dopravy a přepravy ochotně splníme. Jednou z našich hlavních aktivit jsou služby vnitrostátní autodopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizzerie Vlčnov

Provozujeme pizzerii s kuřáckou i nekuřáckou částí (stavebně oddělenou) o kapacitě 90 míst. K dispozici je samostatný salonek v patře, dále terasa a dvě zahrádky. Nabízíme možnost pořádání rodinných a firemních oslav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Uherské Hradiště

Naše společnost poskytující služby turistům věnuje každému zákazníkovi maximální péči. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. Využijte naši kvalitu služeb. S naším ubytováním budete zaručeně nad míru spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Dobrá naděje

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Nabízíme cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viktor Kožuszník - Ubytovna Na hřišti

Poskytujeme kvalitní ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kozubík

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám nabízíme k využití také prostornou lednici. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Využijte i prostory společné kuchyně. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JOKRATOUR - Ing. Josef Kramoliš

Naše ochota vám zpříjemní den. V nabídce jsou pobytové a poznávací last minute zájezdy. Nabízíme víkendové pobyty v mnoha destinacích. Svým klientům také připravíme kvalitní pobytové zájezdy. Vyberte si z velkého množství našich oblíbených lyžařských zájezdů. Nákupem last minute zájezdu z naší nabídky získáte výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku