Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Olomoucký kraj)

Cestovní služby a pohostinství Olomoucký kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Szkipala - Zájezdoví a najímaní dopravci

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Zajišťujeme mimo jiné i silniční přepravu a dopravu. Klademe důraz především na znalost dané problematiky. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Jsme zárukou spolehlivosti a kvality služeb spojených s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Na Stráni

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seminární hotel AKADEMIE Hrubá Voda

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Neváhejte využít náš kemp! U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. K ubytování je možné využít i chalupy. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balony.eu

Jsme seriózní autodopravci s mnohaletou praxí. Konečně spolehlivá a kvalitní doprava. V oblasti dopravy a přepravy je ochota pro naši firmu nepostradatelná. Můžete od nás očekávat seriózní jednání. Poskytneme Vám služby letecké dopravy a přepravy. Naši klienti požadují vysokou kvalitu služeb spojených s oblastí osobní dopravy a přepravy. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete dopravit až k ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Holubář

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade vysoké nároky na zaměstnance, zejména na jednotlivé řidiče. Oslovujeme vás s nabídkou silniční přepravy. Znalost přepravních služeb si naši klienti pochvalují. Pro nás je kvalita samozřejmostí. Také ochota je v naší nabídce. Z naší strany se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Na naši kontejnerovou dopravu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Storm

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. V našem ubytovacím objektu je hostům zpřístupněn kuchyňský kout. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci ubytování můžete také využít koupání. Připravíme Vám oblíbená jídla i na grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Ondrušová - Odtahové služby

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Naše silniční doprava je určena každému zákazníkovi. Vedení naší společnosti má striktní a nekompromisní požadavky na kvalitu našich služeb. V oblasti dopravy a přepravy máme díky naší vysoké ochotě výborné reference. Spolehlivé služby nejen v rámci nákladní dopravy. Využijte u nás služeb v oblasti osobní dopravy a přepravy. Můžeme pro Vás zajistit také odtahové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanácký svaz technických sportů Olomouc - Autokemp Šternberk

Nabízíme kvalitní ubytování. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Na Čáře

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duhová Čajovna

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. K čaji Vám nabídneme i vodní dýmku. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Zařízený dětský koutek umožňuje strávit u nás hodnotný čas s celou rodinou. Na náš zelený čaj se budete s chutí vracet!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku