Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Liberecký kraj)

Cestovní služby a pohostinství Liberecký kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Panoptikum

Poskytnutí jídel české kuchyně, pořádání společenských akcí, večírků a recepcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CS TIP, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžběta Hořejšová

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. K dispozici Vám je náš gril. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Zdvihal, nákladní autodoprava

Naše společnost se zabývá především poskytováním služeb spojených s autodopravou. Naši zákazníci rádi využívají výhod spojených s využitím našich služeb silniční dopravy a přepravy. Vysoká kvalita je naše vizitka. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Zajišťujeme osobní dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Penzion David

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Margarita Hegerová - Minipenzion Heger

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Ubytování v příjemném prostředí pro celou rodinu. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. Nabízíme cenově dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportbar Erko

Využijte našich služeb, které zahrnují i provozování baru. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. Přijďte posedět do příjemného prostředí a přitom si vypít skleničku dobrého nealkoholického nápoje. Přijďte si s přáteli do našeho baru zahrát šipky. Výherní automaty jsou úžasná zábava. Přijďte se k nám přesvědčit. Přijďte k nám vyzkoušet večer plný hudby z našeho jukeboxu. Připravili jsme pro vás stolní fotbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Vacek

Naše společnost nabízí prověřenou autodopravu. Nemusíte se bát, jsme seriózní společnost. Zakládáme si na ochotě všech našich zaměstnanců. Perfektní znalost činností v dopravě a přepravě je u nás samozřejmostí. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu. Vyzkoušejte také naše služby stěhování. Naše firma se zabývá kontejnerovou dopravou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Janata - pension

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Maxov

Zákazníci velmi oceňují zodpovědné provozování naší hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace Vám nabídne velké množství rozmanitých nápojů. Vynikající jídla si můžete vychutnat v naší příjemné restauraci. Podáváme alkoholické nápoje. Vyzkoušejte naši nabídku nealkoholických nápojů. Našim zákazníkům nabízíme wifi. Zajistíme Vám občerstvení v salonku naší hotelové restaurace. Spolehněte se na restauraci našeho hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku