Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Kraj Vysočina)

Cestovní služby a pohostinství Kraj Vysočina

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OSIST - SOLAR, s.r.o. - Hotel Opera

S naším ubytováním budete spokojeni. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Suchánků

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naše firma disponuje také možností používat gril. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kujal K-Tour- Zájezdoví a najímaní dopravce

Naši společnost můžete využít, pokud hledáte kvalitní a rychlou autodopravu. Poskytujeme také služby v oblasti silniční dopravy. Pro nás je velmi důležitá ochota v komunikaci. Mezinárodní doprava pro každého zákazníka. Pro naše zákazníky máme připraveny služby vnitrostátní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Záruba- Restaurace

Naše služby v oblasti provozování hostince Vám jsou k dispozici. Poskytujeme bohatou nabídku kvalitních jídel. Přijďte ochutnat nápoje z naší nabídky. Ochotu našeho personálu nabízíme na prvním místě. Kvalita našich služeb je samozřejmostí. Zveme Vás k ochutnání našich vynikajících vín. Užijte si příjemné chvíle v naší příjemné restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Atlet Jihlava

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Chotěboř - Letiště Chotěboř

Naše společnost která provozuje autodopravu, se velmi dobře orientuje v platné legislativě. Nabízíme levnou dopravu a přepravu, která je rychlá. Naše společnost se snaží pro klienty zajistit maximální kvalitu nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy, proto zaměstnáváme pouze spolehlivý personál s dostatkem znalostí i zkušeností. Přinášíme také služby letecké dopravy a přepravy. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti vnitrostátní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Markéta

Provozujeme restauraci s nabídkou české kuchaně. Celková kapacita restaurace je 76 míst. K dispozici je parkoviště a letní terasa. Pořádáme společenské akce a oslavy. Restaurace je bezbariérová.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Devítce

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Čechová - cestovní kancelář

Ochotu poradit každému zákazníkovi nabízíme na prvním místě. Očekávejte od nás seriózní služby. Zorganizujeme pro vás bezstarostnou dovolenou, na kterou budete rádi dlouho vzpomínat. Naše cestovní kancelář nabízí kvalitní cestovní služby. Odpočiňte si od všedních starostí při některém z našich víkendových pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Ledeč nad Sázavou

V rámci naší činnosti poskytujeme služby turistům. Zajistěte si naše průvodcovské služby. Na naše výlety nezapomenete. Konečně ubytování, kde se budete cítit skvěle. Využijte naše kopírovací služby. Poskytneme Vám turistické služby v kterémkoliv regionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku