Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

IRISH PUB

Provozujeme hostinec s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Pokud také patříte k milovníkům koktejlů, v našem nápojovém lístku si jistě vyberete. Jsme kvalitní hospoda s dobrým pivem. Ochota našeho personálu je pro nás samozřejmá. Z naší pestré nabídky chutných jídel si jistě vyberete. Připravujeme alkoholické nápoje dle Vašich přání. Připravujeme nealkoholické nápoje dle Vašich přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Evik

Provozování kavárny nás naplňuje. Naše kavárna se specializuje na výborné nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Prodáváme různé druhy občerstvení. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. V naší kavárně si pochutnáte i na vynikajícím jídle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INCENTIVES CZ, s.r.o.

Naši spokojení klienti si užili bezstarostnou dovolenou, kterou zakoupili na naší pobočce. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu našich služeb. Znalost oboru je pro nás alfa a omega. Naši pracovníci jsou zde pro vás s maximální ochotou. Poznávejte krásy přírody i památek díky víkendovým pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Krásné - Schönthal

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Joker o.s.

Organizace zapojuje osoby se zdravotním postižením do společnosti. Nabízíme praní prádla, výrobky šicí dílny, prodej kancelářských a hygienických potřeb, náhradní plnění a sociální služby - sociálně terapeutické dílny a osobní asistenci. Provozujeme čtenářskou kavárnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Pikora - Penzion 72

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bruno Fischer - Služba turistům

S našimi službami turistům budete spokojeni. U nás se nemusíte bát, že se nedomluvíte německy. Výborně ovládáme anglický jazyk. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Umíme výborně rusky. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday International, s.r.o. - Penzion Holiday II - Penzion

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Havlová

V nabídce přinášíme také celní služby. Zajišťujeme celní služby, ochota je pro nás samozřejmostí. Nabízíme celní služby v co nejlepší kvalitě. Nabízíme komplexní služby se znalostí celní problematiky. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti celních služeb. Naše společnost pro Vás zajistí rychlost při vyřizování veškerých celních služeb. Pomůžeme Vám při zastupování v celním řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Panský mlýn

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. U nás můžete využít i kuchyň. Parkování máte volně k dispozici. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku