Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství (Jihočeský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Jihočeský kraj

Nelamte si hlavu nad tím, kde seženete kvalitní odborníky na oblast Cestovní služby a pohostinství a využijte kontaktů z naší databáze osvědčených firem a institucí, kterou jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech:

Tipy: Last minute, Penzion, Golf, Lyžování, Gril, Snídaně, Sauna, Kempy, Bazén, Wellness, Wi-fi

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Letní i zimní tábory na Šumavě Oříšek

Ochotu nabídnout zákazníkovi to nejlepší Vám můžeme slíbit. Očekávejte od nás vždy jen seriózní služby. Najdete u nás širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas odpočívat. Nabízíme dětské tábory různého zaměření. Naše zájezdy k moři nabízí romantiku, zážitky i nezapomenutelnou atmosféru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Lahvička - Penzion NR. 36

Naše firma dává také možnost ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Marek - Pension Marek

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Mikešů

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Lacinová - L Club - Penzion

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Knotková - Penzion ve Smrčné

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Realizace vaší oslavy u nás není problém. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomír Markovič, služby turistům

Spolehněte se na naše služby určené turistům. Využijte naši kvalitu služeb. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Fejková - Penzion u Řehoře

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Fantazie

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kodrea, s.r.o. - Hotel Kodrea

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Zveme vás i k pobytům pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku