Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Bazary a zastavárny

Bazary a zastavárny

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Bazary a zastavárny, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 

Bazary a zastavárny v krajích:

Tipy: Repasované, Spotřební elektronika, Počítače, Notebooky, Monitory, Tablety, Výpočetní technika, Telefony, Výkup za hotové

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bazary Měšec

Zákazníkům nabízíme velké množství použitého zboží. Nabízíme také pozemky za rozumné ceny. U nás najdete i různé typy hodinek. Najdeme pro vás to nejvhodnější nářadí. Poskytujeme bohatou nabídku pneumatik za výhodné ceny. Nechte se oslovit naší širokou nabídkou šperků. Pořiďte si u nás zánovní zboží ze zlata za výhodné ceny. Nabízíme staré umělecké předměty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Beňo

Užijte si pěkné kousky v nabídce našeho použitého zboží. Naší velkou předností je serióznost při prodeji použitého zboží. Všem klientům zajistíme rychlé služby našeho bazaru. V našem bazaru si jistě vyberete. Vybereme s vámi to nejvhodnější zboží ze zlata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antikvariát Kant

Tradiční antikvariát v centru Prahy nebízí velké množství starých i novějších knih, učebnic, slovníků. Dále nebízí grafiku, pohlednice, exlibris a další sběratelský materiál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Hrbek

Zákazníkům nabízíme velké množství použitého zboží. Přicházíme za vámi s kvalitními znalostmi našeho bazarového zboží. Ochota je v našem bazaru naprostou samozřejmostí. Naši odborníci vám zajistí vynikající kvalitu bazarového zboží. Svým klientům zprostředkujeme prodej bazarového zboží. Specializujeme se na provoz zastavárny. Specializujeme se na provoz bazaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ExoGames - kamenná prodejna

Prodej i výkup her a herního příslušenství. Prodáváme nové i bazarové hry a konzole. V našem sortimentu máme hry pro Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii a PC. Půjčovna konzolových her PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii. Opravujeme poškrábané disky CD / DVD / Blu-ray

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromira Čechová - Jizdnikola.net

Náš internetový obchod nabízí stovky aktuálních modelů jízdních kol a Elektrokol od preferovaných českých i zahraničních výrobců jako je CUBE, Kellys, Apache, 4EVER, GT, Mongoose, Schwinn, CTM, STEVENS a mnoho dalších. Tím, ale zdaleka náš sortiment nekončí. Dále Vám můžeme nabídnout několik desítek koloběžek a několik tisíc cyklodoplňků, komponentů, oblečení a sportovního vybavení. Celkově u nás naleznete více než 20.000 produktů. Zárukou dobré koupě jsou mnohaleté zkušenosti v oboru, individuální přístup ke každému zákazníkovy a kvalifikovaný servis s tradicí již od roku 1993..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pneu-ondo.cz

Zákazníkům nabízíme velké množství použitého zboží. U nás se setkáte pouze s dobrou kvalitu použitého zboží. Zprostředkujeme pro vás prodej bazarového zboží dle vašich požadavků. Využijte nabídky zboží našeho bazaru. Naší náplní je také prodej zachovalých jízdních kol. Poskytujeme široký výběr nejrůznějších pneumatik za bazarové ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavobazar - Karel Janský

Svým klientům přinášíme širokou nabídku použitého zboží. Naši odborníci vám rádi zajistí rychlé služby naší zastavárny. Ochota je v našem bazaru poskytována zcela samozřejmě. Nabízíme prodej bazarového zboží dle vašich požadavků. Zavítejte na nákup v našem bazaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Klíma - Bazar chlazení

Pomůžeme vám vybrat to nejlepší z naší nabídky použitého zboží. Rádi vám poskytujeme i rychlé služby našeho bazaru. Přijďte ocenit náš seriózní přístup k zákazníkům. Ochotu pracovníků našeho bazaru vám můžeme garantovat. Vynikající kvalitu bazarového zboží vám vždy rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PMN - NEREZ

Součástí naší prodejní nabídky je použité zboží. Naší velkou předností je serióznost při prodeji použitého zboží. Nabízíme vám možnost odborného a rychlého provedení služeb naší zastavárny. Svým klientům nabízíme prodej bazarového zboží. Z naší bohaté nabídky praktického zachovalého nábytku si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku