Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Bazary a zastavárny

Bazary a zastavárny

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Bazary a zastavárny, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 

Tipy: Repasované, Spotřební elektronika, Počítače, Notebooky, Monitory, Tablety, Výpočetní technika, Telefony, Výkup za hotové

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Houška - Bazary s uměleckými předměty

Přinášíme vám bohatou nabídku použitého zboží. Nabízíme vám možnost odborného a rychlého provedení služeb naší zastavárny. Ochotu pracovníků našeho bazaru vám můžeme garantovat. Serióznost prodeje je pro nás součástí našich služeb. Nabízíme prodej bazarového zboží dle vašich požadavků. Naší specializací je prodej zachovalých jízdních kol..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Secondhand WOOW

Zákazníkům nabízíme velké množství použitého zboží. Náš seriózní přístup k prodeji použitého zboží jistě uvítáte. Svým klientům nabízíme prodej bazarového zboží. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku našeho second-handu. V naší široké nabídce máme také kvalitní oblečení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Bazala, bazar

Nabízíme použité zboží výborné kvality. V první řadě vám poskytneme rychlé služby našeho bazaru. V rámci našich služeb vám garantujeme serióznost při prodeji použitého zboží. Jsme odborníci na vedení zastavárny. Nabídku našeho bazaru jistě oceníte. Zaměřujeme se na prvotřídní zastavárenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRIGON, s.r.o.

Pomůžeme vám vybrat to nejlepší z naší nabídky použitého zboží. Pro své zákazníky nabízíme prodej bazarového zboží. Navštivte naši zastavárnu. Využijte bohatého sortimentu našeho bazaru. Přijďte si vybrat z těch nejoblíbenějších výrobků ze zlata. Nabízíme staré umělecké předměty. Zastavujeme různé druhy zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Uhlíř

Prohlédněte si naši pestrou nabídku použitého zboží. V první řadě vám poskytneme rychlé služby našeho bazaru. Serióznost prodeje je v rámci našich služeb samozřejmá. Znalost našeho bazarového zboží vám můžeme zajistit. Ochota pomoci každému klientovi je v našem bazaru samozřejmostí. Sjednejte si u nás bazarové zboží skvělé kvality. Prodej bazarového zboží je jednou z námi nabízených služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bazary Měšec

Zákazníkům nabízíme velké množství použitého zboží. Nabízíme také pozemky za rozumné ceny. U nás najdete i různé typy hodinek. Najdeme pro vás to nejvhodnější nářadí. Poskytujeme bohatou nabídku pneumatik za výhodné ceny. Nechte se oslovit naší širokou nabídkou šperků. Pořiďte si u nás zánovní zboží ze zlata za výhodné ceny. Nabízíme staré umělecké předměty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Beňo

Užijte si pěkné kousky v nabídce našeho použitého zboží. Naší velkou předností je serióznost při prodeji použitého zboží. Všem klientům zajistíme rychlé služby našeho bazaru. V našem bazaru si jistě vyberete. Vybereme s vámi to nejvhodnější zboží ze zlata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antikvariát Kant

Tradiční antikvariát v centru Prahy nebízí velké množství starých i novějších knih, učebnic, slovníků. Dále nebízí grafiku, pohlednice, exlibris a další sběratelský materiál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Hrbek

Zákazníkům nabízíme velké množství použitého zboží. Přicházíme za vámi s kvalitními znalostmi našeho bazarového zboží. Ochota je v našem bazaru naprostou samozřejmostí. Naši odborníci vám zajistí vynikající kvalitu bazarového zboží. Svým klientům zprostředkujeme prodej bazarového zboží. Specializujeme se na provoz zastavárny. Specializujeme se na provoz bazaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ExoGames - kamenná prodejna

Prodej i výkup her a herního příslušenství. Prodáváme nové i bazarové hry a konzole. V našem sortimentu máme hry pro Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii a PC. Půjčovna konzolových her PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii. Opravujeme poškrábané disky CD / DVD / Blu-ray

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku