Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bary

Náš seznam firem a institucí uspokojí i ty nejnáročnější. Přinášíme kompletní databázi profesionálů v oblasti Bary. Můžete se na ně obrátit, rádi vám poradí a vytvoří to nejlepší řešení přímo pro vás.

 

Bary v krajích:

Tipy: Mléčný, Kulečník, Promítání, Pivo, Kuřácký, Nekuřácký, Poker, Koktejl, Smoothie, Stolní fotbal, Bowling

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bar Admirál

Provozování baru je pro nás skutečně jednoduché. Zakládáme si na ochotě personálu. Zákazníci našeho baru doporučují naše služby díky kvalitnímu občerstvení a příjemné obsluze. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Užijte si večer v příjemném prostředí našeho baru. U nás naleznete široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hollywood bar

Provozujeme bar se širokým výběrem alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. V rámci provozování našeho baru jsme připravili pro zákazníky příjemné posezení a velké množství nejrůznějších nápojů. Svým hostům nabízíme příjemné prostředí s příjemnou obsluhou. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. Naší nabídkou nealkoholických nápojů a koktejlů, si můžete rozmazlit své chuťové buňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F.A. Bar - Oranžová

Provozujeme bar s možností firemních nebo rodinných akcí. Přijďte si k nám zahrát šipky ještě dnes. Pokud milujete tu vůni, barvu, mírné šumění pěny a hlavně tu nahořklou chuť, dejte si u nás pivo. Naše moderní a stylově zařízená restaurace je známá svou romantickou, staročeskou atmosférou. Naši hosté si oblíbili možnost připojit se k internetu, prostřednictvím wifi. Zakončete svůj den v krásném prostředí naší zahrádky. Hudbu podle vašich představ si můžete užít s naším jukeboxem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Music bar Lužan

Provozování baru je s námi jednoduchá záležitost. Večer v příjemném prostředí můžete strávit v našem baru s nabídkou zajímavého občerstvení. Náš bar díky širokému sortimentu nápojů a příjemnému prostředí s ochotnou obsluhou obstál před silnou konkurencí. Hosté našeho baru si užívají příjemné prostředí, které jsme pro ně připravili. Ke kvalitnímu jídlu doporučujeme i kvalitní víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medovinárna

Specializovaná prodejna tradičních medovin a včelích produktů v Praze. Jsme největší obchod s tímto sortimentem v Praze, v celé ČR, ale i v Evropě. Denně degustace medovin. U nás nakoupíte produkty od lokálních výrobců, dárky a dozvíte se spoustu zajímavostí o medovině, která je naším nejstarším alkoholickým nápojem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Báby

Poskytneme Vám možnost provozování baru. Přijďte k nám vyzkoušet zajímavý sortiment alkoholických nápojů. Vychutnejte si výborné nealkoholické drinky za nejlepší ceny. Naši hosté si u nás oblíbili příjemnou obsluhu, velký sortiment nápojů i možnost zahrát si šipky. Zajisté u nás uvítáte i možnost promítání. Maso i zeleninu vám můžeme upravit i grilováním. Chlazené nápoje chutnají v létě nejlépe v příjemném prostředí naší zahrádky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pizza Májovka

Provozování baru bude díky nám snadné. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Přijďte nasát atmosféru pravého baru a vychutnejte si výborné míchané nápoje. Přijďte si k nám s přáteli zahrát šipky. Nabízíme výborné, ledově chlazené pivo a další nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportbar Erko

Využijte našich služeb, které zahrnují i provozování baru. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. Přijďte posedět do příjemného prostředí a přitom si vypít skleničku dobrého nealkoholického nápoje. Přijďte si s přáteli do našeho baru zahrát šipky. Výherní automaty jsou úžasná zábava. Přijďte se k nám přesvědčit. Přijďte k nám vyzkoušet večer plný hudby z našeho jukeboxu. Připravili jsme pro vás stolní fotbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magic Planet

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru se nám podařilo vytvořit příjemné místo s ochotnou obsluhou a stálými hosty. Pohodový večer s přáteli můžete strávit v našem baru s širokým sortimentem nápojů. Nabízíme příjemnou atmosféru, alkoholické nápoje i další občerstvení. Nevíte jaký nealkoholický nápoj si dát? Náš personál vám doporučí ze širokého výběru. Večer plný strhující atmosféry můžete strávit v našem sportbaru při nejrůznějších televizních přenosech. Hosté si u nás oblíbili pivo i další sortiment nápojů. Ruleta je jednou z nejoblíbenějších hazardních her u nás. U nás najdete velkou nabídku vín.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Billiard club Harlequin Praha

Naše firma provozuje ten nejlepší bar v okolí. Naši hosté oceňují příjemné prostředí našeho baru a velký výběr nápojů. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Lidský přístup a ochotu naleznete právě u nás. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. U nás, v příjemném prostředí, se budete cítit jako v ráji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku