Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Banky a finanční služby

Banky a finanční služby

Díky nám získáte kontakty na skutečné odborníky v oblasti Banky a finanční služby. Náš katalog firem vám nabízí možnost realizovat veškeré vaše požadavky. S naším seznamem plným profesionálů vedle nešlápnete.

 

Banky a finanční služby v krajích:

Tipy: Oddlužení, Financování bydlení, Hypotéky, Stavební spoření, Penzijní připojištění, Spoření, Americké hypotéky, Nemocenské pojištění, Poradenství, Právní služby

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

I. C. Finance Corp., s.r.o.

Odkup směnek, odkup pohledávek, vymáhání pohledávek. Odkoupíme směnky a pohledávky, pokud již nejsou předmětem exekučního řízení. Směnky a pohledávky, které není možné odkoupit, lze vzít do správy a vymáhat je. V případě vymáhání pohledávek se můžeme zabývat i komplikovanými případy. Individuální přístup ke každému zákazníkovi při řešení jeho pohledávky je samozřejmostí. Chcete-li prodat směnečnou nebo jinou pohledávku, nebo předat je do správy, zašlete úplné kopie listin, které předmět prodeje dokládají, tzn. úplnou kopii směnky, smlouvy nebo rozsudku apod. Vše stačí poslat v příloze e-mailu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká pojišťovna a.s.

Naše společnost mezi své služby zahrnuje i nabídku pojištění. Nabízíme vám bohaté zkušenosti. Jsme odborníkem ve svém oboru, proto Vaše dotazy rychle vyřídíme. Jsme tým profesionálů, zabývající se poradenstvím v pojišťovachích službách. Náš ochotný personál Vám připraví nabídku pojištění motorových vozidel, přesně podle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Rádi Vám poradíme, jaké bankovní služby byste měli využít právě Vy. Poskytujeme podnikatelské účty na míru. Nabízíme osobní účty s různými výhodami. Pojištění ochrání Vás i Váš majetek před nepředvídatelnými událostmi. Pokud potřebujete pomoc s finančním plánem, obraťte se na nás. Nabízíme také možnost vytvoření transparentního účtu. Zařiďte si spořicí účty u naší společnosti. Pořiďte si platební kartu u naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Naší prioritou je poskytovat bankovní služby všem klientům bez rozdílu. Naše banka nabízí klientům zřízení a vedení podnikatelských účtů za výhodných podmínek. Mezi naše služby patří poskytování osobních účtů. Sjednejte si u nás různé druhy pojištění. Pokud potřebujete sestavit finanční plán na míru, obraťte se na nás. Spolehněte se na nás, zajišťujeme transparentní účty. Máte-li peníze navíc, nechte je pracovat na spořících účtech. Platební karta Vám zajistí jednoduchý přístup k finančním prostředkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bankomat Komerční banky

Všechny stavební spořitelny na jednom místě. Osobní účet Vám nabídne možnost jednoduše nakládat se svými penězi. Náš podnikatelský účet Vám ulehčí Vaše podnikání. Klientům zakládáme spořící účty na každé pobočce. Zajistíme pro Vás vše potřebné ke zřízení transparentního účtu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Řízení finančních prostředků nabízí bankovní služba internetbanking. Naše banka je jedničkou na trhu v oblasti poskytování podnikatelských účtů. Vytvoření vašeho osobního účtu na míru je pro naši společnost snadné. S pojištěním od nás neprohloupíte. S námi budete mít finanční plán přesně na míru. Pokud chcete transparentní účet bez starostí, zajistíme Vám ho. Založte si u naší společnosti výhodný spořicí účet a získejte řadu benefitů. Nakupujte bezpečně s naší platební kartou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně účtu, neváhejte a přijďte za naším bankovním poradcem, který se Vám bude rád věnovat. Pro bezproblémový platební styk Vám zajistíme podnikatelský účet. V naší bance si můžete ponechat číslo osobního účtu, na který jste zvyklí. Využijte služby našeho pojištění osob i majetku. Poskytujeme služby soudního exekutora. Při zakládání transparentního účtu pro vás zajistíme veškeré formality. Rezerva na spořících účtech se vám vždy hodí. Platební karta od naší společnosti je zárukou kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Zabezpečujeme bankovní služby té nejvyšší kvality. Náš podnikatelský účet Vám nabízí snadnou orientaci ve Vašem bankovnictví. Naše banka Vám upraví osobní účty dle Vašich přání. V každé životní situaci je možné zvolit vhodné pojištění. Důvěřujte našemu soudnímu exekutorovi a získejte zpět své peníze. Společná odpovědnost je součástí naší strategie, proto i my zajišťujeme transparentní účty. Spořící účet vám nabídne snadné a bezpečné zúročení Vašich financí. S platební kartou máte své peníze vždy k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WW - servis, s.r.o.

Zprostředkujeme všechny druhy účetních služeb pro Vaši firmu. Naše společnost se primárně snaží zajistit kvalifikované odborníky pro poskytování služeb v oblasti poradenství. Naše daňové poradenství splňuje všechny požadavky. Vyzkoušejte si s námi daňovou evidenci nově a pohodlně. U naší firmy můžete počítat se stoprocentní diskrétností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Ježová, účetní služby

Naše firma nabízí účetní služby všem bez rozdílů. Kvalitní pomoc v oblasti daňové evidence. Naše společnost Vám nabízí jak vedení účetnictví. Rádi a ochotně vám poradíme s výběrem našich služeb. Klienti si chválí serioznost našich zaměstnanců. Naši odborníci nabízí v rámci daňového poradenství i daňovou optimalizaci. V oblasti účetních služeb nabízíme především diskrétnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku