Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Banky a finanční služby (Hlavní město Praha)

Banky a finanční služby Hlavní město Praha

Díky nám získáte kontakty na skutečné odborníky v oblasti Banky a finanční služby. Náš katalog firem vám nabízí možnost realizovat veškeré vaše požadavky. S naším seznamem plným profesionálů vedle nešlápnete.

 

Banky a finanční služby v okresech:

Tipy: Oddlužení, Financování bydlení, Hypotéky, Stavební spoření, Penzijní připojištění, Spoření, Americké hypotéky, Nemocenské pojištění, Poradenství, Právní služby

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Investiční kapitálová společnost KB, a.s.

Nabízíme služby v oblasti podílových fondů. Zprostředkujeme výhodné zhodnocení investic. Naše fondy jsou velice diskrétní. Jsme velice znalí v oblasti fondů. Dbáme na to, aby ochota byla naší přední vlastností. Rádi vám založíme podílový fond..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Červená, úvěrové služby

Získejte v naší bance výhodné finanční služby, které jsou dostupné všem. Součástí naší instituce je poskytování úvěru i půjčky. Toužíte podnikat? Jedině s podnikatelským účtem! Zřiďte si ho u nás. Jsme nejlepší bankou v oblasti osobních účtů. Pro sloučení všech Vašich splátek do jedné nabízíme konsolidaci Vašich úvěrů. Naše půjčky Vám pomohou ke splnění Vašeho snu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

V naší stavební spořitelně přizpůsobíme spoření Vašim představám. Zřiďte si v naší bance výhodný podnikatelský účet. Nabízíme osobní účet, který vám bude plně vyhovovat. Myslete na svou rodinu a sjednejte si pojištění. Spolehněte se na nás, vytvoříme vám ideální finanční plán. Klientům nabízíme možnost sjednání transparentního účtu. Založte si u nás výhodný spořící účet a s penězi můžete kdykoliv volně disponovat. S platební kartou máte své finanční prostředky kdykoli k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Blechová, vedení účetnictví

Poskytujeme veškeré účetní služby. Nabízíme komplexní služby ve vedení účetnictví. Naše společnost nabízí daňovou evidencí, a také další účetní služby. V rámci našich služeb nabízíme i daňové poradenství. Výsadou naší společnosti je ochota zaměstnanců. V příjemném prostředí našich poboček zajistíme klientům servis komplexních služeb a finančních produktů včetně poradenství. Garantujeme vám vysokou profesionalitu a naprostou diskrétnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Falon Finance s.r.o.

Naší předností je poskytování služeb bez zbytečných formalit. Naše online bankovní a finanční služby jsou vždy seriozní. Naše společnost Vám je k dispozici s finanční pomocí. Možnost sjednání americké hypotéky je další z našich činností. Využijte našeho rychlého sjednání půjčky online. Naše finanční služby jsou vám k dispozici bez ručitele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Hořejší - účetnictví

Zaručujeme kvalitní vedení účetních služeb dle Vašich potřeb. Poskytujeme nejen účetní služby, ale i bankovní poradenství. Potřebujete zajistit vedení účetnictví? Kontaktujte nás. Svým klientům vypracujeme daňové přiznání. Forma daňové evidence se odvíjí od jednotlivých složek obchodního majetku podnikatele. Ověřovací zakázky nabízíme jako auditorskou činnost, vyzkoušejte je. Účetní musí mít nejméně středoškolské vzdělání. Pomůžeme Vám se zvládnutím mzdové agendy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Naší stavební spořitelně můžete věřit. Podnikatelské účty nabízí konta pro živnostníky. Naše společnost vám ráda poskytne osobní účet na míru. Poskytujeme výhodná pojištění. Náš soudní exekutor Vám pomůže s prováděním exekucí. Naši odborníci vám poradí se zřízením transparentních účtů. V naší nabídce najdete mimo jiné i spořící účty. Vyberte si z naší nabídky platební kartu, která Vám bude vyhovovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Neubauer

Naše investiční společnosti poskytují veškeré informace ke službám, které provozují. Využíváme hlavně našich bohatých znalostí oboru. Naše investiční společnost si zakládá na vysoké míře zhodnocení investic. Naše investiční společnost disponuje při jednání s Vámi vysokou diskrétností. Investujte chytře - přijďte se poradit s námi. Naše investiční společnost se vyznačuje velkou ochotou. Vyzkoušejte naše pojištění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CIC plus, a.s.

Nabízíme široké spektrum pojištění. Serióznost naší společnosti hodnotí klienti velmi kladně. Diskrétnost vůči našim klientům je pro nás prioritou. Pojištění motorového vozidla u nás vás ochrání v případě nahodilých událostí. Naše povinné ručení pro Váš větší klid. Administrativa spojená s veřejnou zakázkou pro nás není překážkou. Jsme společností poskytující poradenství v oblasti speciálních zdravotních projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Šafaříková

Neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky pojištění. Rádi vám zprostředkujeme nezávazné poradenství. S ochotou vám pomůžeme s výběrem pojištění. Pojištění osob by mělo být dnes samozřejmostí. Našim klientům rádi poskytneme poradenství v příjemném prostředí naší pobočky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku