Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Alternativní medicína a léčitelé

Alternativní medicína a léčitelé

Výhodné služby a produkty v oblasti Alternativní medicína a léčitelé vám přinášíme v našem seznamu kvalifikovaných odborníků, který pro vás vytvořil náš tým zkušených zaměstnanců.

Alternativní medicína a léčitelé v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Věra Matějková

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dalimila Švihálková Mirčevská

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Klimentová

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. U nás je vždy příjemné prostředí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Plášilová

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tereza Centrum

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. U nás klademe důraz na individuální přístup. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Gavenčiaková - masáže, poradenství

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola duchovní cesty

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. U nás máte možnost využít poradenství. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Tomková - detoxikace a regenerace organismu

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Alena Molíková

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. Bude o vás pečovat tým našich odborníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku