Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

BBM, spol. s r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Snažíme se o maximální rychlost při veškerém jednání. Při výběru výpočetní techniky vám ochotně poskytneme služby odborného poradenství. Zajistíme Vám spolehlivý prodej výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Roman Autrata - prodej mikroskopů

Naše firma prodává zdravotnické zboží širokému spektru zákazníků. Našim zákazníkům zodpovíme ochotně všechny dotazy. Pří výběru léčiv a zdravotnického zboží požádejte o radu náš výborně znalý personál. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout kvalitní zdravotnické zboží. Nabízíme kvalitní zdravotnické zboží splňující normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SERVIS-IPHONE.EU

SERVIS-IPHONE.EU - Jsme zkušeným a Profesionálním servisem který se zabývá kompletní opravou a upravou včetně prodeje produktů Apple iPhone/iPod/iPad - nabízíme provedení odblokace a veškerý Hardwarový a Softwarový profesionální servis a opravy pro telefony Apple iPhone 2g/3g/3gs/4g/ipad/iPod.Nabízíme unlock všech modelů a verzí Apple iPhone a všech iOS včetně iPhonků koupených v zahraničí, vše profesionálně a na počkání.Dále nabízíme dodání veškerých originálních servisních dílů a doplnků pro apple iphone 2g/3g/3gs/4g/iPod/iPad za bezkonkurenční ceny. 99% prací provádíme na počkání, volejte a informujte se,rádi vám pomůžeme a poradíme. Nabízíme veškerou první pomoc při jakémkoliv poškození vašeho apple iphone 2g/3g/3gs/4g/iPod/iPad.Máme vysokou uspěšnost záchrany telefonu při vodním i jakémkoliv poškození produktů Apple nebo popřípadě váš telefon vykoupíme za nejvyšší možnou cenu.Nabízíme kvalitní a profesionální servis telefonů a produktů Apple ve Frýdku-Místku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OPTYS, spol. s r.o.

V rámci našeho velkoobchodu nabízíme produkty v nejvyšší kvalitě. Prohlédněte si naši pestrou nabídku kvalitního textilu. Připravili jsme pro vás velkoobchodní prodej květin. Pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily nabízíme dřevotřískové desky. Zaměřujeme se na bezkonkurenční nabídku nátěrových hmot. Nakupujte v našem velkoobchodu s ochrannými prostředky. Provozujeme velkoobchod v oblasti kancelářské techniky. Součástí našich služeb je provoz velkoobchodu se spotřebním materiálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Pokud vám na účtu nezbyla ani koruna a v peněžence máte také vymeteno, čtěte, jak toto období do výplaty překlenout a kde získat potřebné peníze.