Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

AAC PRAGOCEL, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na velkoobchod. Provádíme nákup a služby v zemědělských komoditách. Prodáváme velmi kvalitní dámské, pánské a dětské ponožky. Sháníte-li hutní materiál, máme pro vás připravenou nabídku. Velkoobchodní prodej ochranných prostředků je jednou z našich činností. Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nátěrových hmot. Zaměřujeme se na prodej kvalitních dřevotřískových desek. Využijte nabídky kávy, kterou poskytuje náš velkoobchod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Polachová - Rekreační ubytování

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Pistorius - DAPIP

V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních elektrospotřebičů. K dispozici máme kvalitní sortiment spotřební elektroniky. Díky našemu poradenství budete v obraze. S nákupem u nás budete spokojení. V obchodu dáváme veliký důraz na serioznost. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Jak ustát nedostatek peněz před výplatou?

Pokud vám na účtu nezbyla ani koruna a v peněžence máte také vymeteno, čtěte, jak toto období do výplaty překlenout a kde získat potřebné peníze.