Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

PONNY, s.r.o.

Spolehněte se na komunikační techniku od naší společnosti. Zajistíme Vám spolehlivý prodej komunikační techniky. Zajistíme Vám i odbornou montáž komunikační techniky. Servis komunikační techniky je další z našich služeb. Nabízíme široký výběr telefonů a příslušenství. Prodejem hands-free se v naší firmě zabývají skuteční profesionálové. Nabízíme mnoho různých typů fotoaparátů. Vyberte si u nás tu správnou GPS podle Vašich potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rychta na Račánku

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMPARA s.r.o.

Společnost Ampara s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí obalových materiálů. Mezi hlavní sortiment naší společnosti patří vázací pásky – PP pásky – polypropylenové; PET pásky – polyethylen teraphalate, PES pásky – polyesterové pásky, ocelové pásky; průtažné LLDPE stretch folie (ruční a strojní), LDPE – tepelně smrštitelné folie s potiskem i transparentní, překrývací folie; potravinářské folie; bublinkové folie; lepící pásky (strojní i ruční) s možností potisku; spony; papírové ochranné rohy; sáčky a odpadové pytle. Exportní balení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E I W A - DENT s.r.o. stomatologická laboratoř Litoměřice

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Naše stomatologická laboratoř poskytuje vysoce kvalitní služby záchovné i estetické stomatologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku