Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

Kožní s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Hlavní specializací naší společnosti je nabídka pojištění. Nabízíme záruku diskrétnosti. S ochotou pro vás vybereme to pravé pojištění. Rádi vám zprostředkujeme nezávazné poradenství. Sestavení cestovního pojištění klientům na míru je naší doménou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Slavia

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Nabízíme spoustu výborných nápojů. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. V naší kavárně je možné platit stravenkami. Společenské akce připravujeme pro všechny generace. Naše menu doplňuje také zákusek. V rámci nabídky naší kavárny si můžete vybrat i různá jídla. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Pilníkov

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Články z blogu

Nové technologie pro milovníky vína

Nové technologie pro milovníky vína

Praktická zkušenost s dekantérem iSommelier PRO značky iFavine.