Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Náhodné firmy

STRABAG a.s.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Nabízíme řešení inženýrských sítí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRAKEE, spol. s r.o.

Disponujeme širokou škálou profesionálního vybavení a speciálního zařízení. Naší silnou stránkou je individuální přístup k zákazníkovi a naše ochota vyhovět jeho přáním. Spolehněte se na kvalitu našeho vybavení pro firmy. Naši prodejci nabízejí vybavení a techniku splňující normy. U nás preferujeme seriozní jednání. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy dávají důraz na poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Němčík

Snadno Vám zajistíme i odborný elektroservis. Kontaktujte nás, jsme tu pro vás, nabízíme Vám poradenství v oboru elektro. Důležitou vlastností našeho týmu, je ochota. Kvalitní vyřízení požadavků je věc, na kterou se můžete spolehnout. V případě, že potřebujete rychle vyřešit problémy s jakýmkoliv spotřebičem, nebojte se nás kontaktovat. Zabýváme se také prodejem kvalitního elektrozboží. Zajistíme vám kvalitní a rychlý servis vaší pračky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CA Snadné Cestování - Bc. Pavel Kmoníček

Naši spokojení zákazníci odcestovali k moři s naší společností. Přinášíme Vám i výhodnou nabídku pobytů pro seniory. Eurovíkend přizpůsobíme Vašim potřebám. Nabízíme velké množství zájezdů včetně zimní dovolené na oblíbená a turisticky vyhledávaná místa. Přinášíme Vám také nabídku letních pobytů. Letenky za výhodné ceny najdete v nabídce naší cestovní kanceláře. Naše cestovní kancelář organizuje last minute poznávací zájezdy do exotických zemí. Nabídku cyklistických pobytů přizpůsobíme Vašim potřebám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku