Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Tříhvězdičkové, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

Tříhvězdičkové v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Sebastopol

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Family

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro uchování vašich potravin můžete využívat také naší lednice. Disponujeme wifi připojením. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v našich apartmánech. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Park

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension & Hostel Artharmony

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Jistě oceníte nekuřácké prostředí našeho ubytovacího zařízení. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory. Na pokojích je k dispozici lednice. Nabízíme vybavenou kuchyň. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Růže

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Naši klienti mají možnost využít nabídky pokojů pro kuřáky. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Nabízíme salonek na různé oslavy. Poradíme Vám s výběrem ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ubytování České Budějovice

Penzion Ubytování České Budějovice. Penzion Ubytování České Budějovice je vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou, nachází se v tiché části, nedaleko centra, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Penzion České Budějovice je nekuřácké ubytování, pokoje jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu, v restauraci jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Penzion Ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Levné ubytování je vhodné nejen pro milovníky nedotčené jihočeské přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Českých Budějovicích a okolí v oblasti Jižní Čechy. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor ubytování České Budějovice. Pension Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi pensiony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám pension poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice pension Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice pension Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a pensiony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fino club

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Ubytujte se v našem krásném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Tlapa - Pension Alfa

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kroupar - Penzion U Silnice

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku