Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Cílem naší společnosti bylo v rámci realizovaného projektu usnadnit práci našim klientům. Díky unikátní databázi firem a institucí v oboru Tříhvězdičkové, kterou jsme pro vás vytvořili, se nám to podařilo.

Tříhvězdičkové v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion U Růže

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Naši klienti mají možnost využít nabídky pokojů pro kuřáky. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Nabízíme salonek na různé oslavy. Poradíme Vám s výběrem ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion České Budějovice ubytování Minor

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor patří mezi levné hotely a penziony, se snídaní nedaleko centra města. Ubytování je vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní služební cesty, možnost volného i uzavřeného parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor ubytování České Budějovice. Pension Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi pensiony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám pension poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice pension Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice pension Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a pensiony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fino club

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Ubytujte se v našem krásném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Tlapa - Pension Alfa

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kroupar - Penzion U Silnice

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Skály

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bartošova pec

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rotunda

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Holubů Nový Jičín

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Srdečně vás zveme do našeho krásného penzionu. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. U nás máte možnost také využívat lednici. Nabízíme dostupné ubytování s cenou od 390 Kč za noc

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku